Greenberg Traurig przyjęła w tym roku wielu prawników

3277

Jedenaścioro prawniczek i prawników zatrudniło w 2016 roku warszawskie biuro kancelarii Greenberg Traurig – poinformowała ta firma.

Jak ostatnia, we wrześniu dołączyła do zespołu Anna Hałas-Krawczyk, specjalistka od prawa pracy. Wcześniej, według informacji kancelarii, zrobili to: Karolina Kuźniak, Paweł Jaśkiewicz, Agnieszka Gul-Czajkowska, Karol Lewandowski, Kamil Majewski, Michał Niećko i Filip Widuch, którzy przyłączyli się do praktyki nieruchomości oraz Magdalena Zmysłowska i Grzegorz Socha, którzy przystąpili do praktyki rynków kapitałowych, a także Jędrzej Figurski, który zasilił praktykę doradztwa podatkowego.

Prawo pracy

www.pl.linkedin.com
www.pl.linkedin.com

Anna Hałas-Krawczyk zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko of counsel i kieruje w niej praktyką prawa pracy. Przeszła z warszawskiego biura Clifford Chance, z którym była związana przez 16 lat. Specjalizuje się w prawie pracy i obsłudze kontraktów menadżerskich, w prawie handlowym oraz w prawie cywilnym. Jest radcą prawnym, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2000).

Nieruchomości

Karolina Kuźniak zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko senior associate. Przeszła do niej w czerwcu 2016 r. z kancelarii WKB Wierciński Kwieciński Baehr. Wcześniej pracowała w kancelariach CMS Cameron McKenna, Norton Rose Fulbright, Drzewiecki Tomaszek & Wspólnicy. Specjalizuje się w obsłudze transakcji akwizycyjnych i finansowania, przedsięwzięć inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Zajmuje się także umowami najmu powierzchni komercyjnych. Jest radcą prawnym od 2011 r., absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Łódzkim (2005).

Agnieszka Gul-Czajkowska zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. Wcześniej pracowała w kancelariach Gajek i Wspólnicy z Warszawy i Weil, Gotshal & Manges. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie spółek. Jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2010).

 Karol Lewandowski zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. Przeszedł w maju  2016 r. z kancelarii DLA Piper. Wcześniej pracował w kancelariach Woźniak Legal i Woźniak Kocur w Warszawie. Obsługuje transakcje na rynku nieruchomości. Jest aplikantem radcowskim, absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (2015).

Kamil Majewski zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. Przeszedł z kancelarii Allen & Overy. Jego dziedziny to prawo nieruchomości i korporacyjne. Obsługuje transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości oraz M&A i  joint venture. Jest aplikantem adwokackim, absolwentem studiów prawniczych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (2013).

Michał Niećko jest w Greenberg Traurig na stanowisku associate. Przyszedł w kwietniu 2016 r. z kancelarii DLA Piper, w której był stażystą. Zajmuje się prawem nieruchomości. Jest aplikantem radcowskim, absolwentem studiów prawniczych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (2015).

Filip Widuch zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. Jego dziedzina to prawo nieruchomości. Jest aplikantem adwokackim, absolwentem studiów prawniczych na  Uniwersytecie Warszawskim (2014).

Do praktyki nieruchomości doszedł także adwokat Paweł Jaśkiewicz.

Rynki kapitałowe

Magdalena Zmysłowska zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. W kwietniu 2016 r. powróciła do kancelarii, albowiem pracowała w niej wcześniej, a potem była w White & Case. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym i prawie papierów wartościowych. Obsługuje fuzje i przejęcia, zajmuje się zagadnieniami nadzoru korporacyjnego.Jest adwokatem od 2015 r., absolwentką prawa  (2011) i socjologii (2013) na Uniwersytecie Warszawskim.

Grzegorz Socha zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. Jego dziedziny to prawo papierów wartościowych i korporacyjne. Obsługuje transakcje fuzji i przejęć, private equity i venture capital. Jest absolwentem prawa  na Uniwersytecie Warszawskim (2016).

Podatki

Jędrzej Figurski zajmuje w Greenberg Traurig stanowisko associate. Przeszedł do niej w sierpniu 2016 r. Wcześniej pracował m.in. w kancelariach SSW Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy oraz Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. Zajmuje się prawem podatkowym i korporacyjnym. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim (2015).

Ireneusz Walencik

Fot.:www.gtlaw.com

i.walencik@rynekprawniczy.pl