Awanse trójki prawników w Dentons

1005
K. Laskowski, M. Jodkowski, A. Nagórska

Maciej Jodkowski, Karol Laskowski i Agnieszka Nagórska awansowali w sierpniu 2016 r. ze stanowisk senior associate  na stanowiska counsel w warszawskim biurze kancelarii Dentons – poinformowała ta firma prawnicza.

Agnieszka Nagórska jest członkiem zespołu prawa nieruchomości. Pracuje przy obsłudze transakcji typu asset deal i share deal. Doradza klientom w zarządzaniu  nieruchomościami komercyjnymi (asset management), przygotowuje i negocjuje umowy najmu. Zajmuje się bieżącą obsługą centrów handlowych i budynków biurowych. Odpowiadała za polskie aspekty projektów prowadzonych przez biura Dentons w Pradze i Bukareszcie. Od 2010 r. posiada międzynarodowy tytuł Certified Commercial Investment Member (CCIM).

W kancelarii pracuje od 10 lat. Jest adwokatem od 2011 r., magistrem prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2007).

Maciej Jodkowski jest członkiem zespołu prawa nieruchomości. Obsługuje transakcje nabycia i zbycia nieruchomości oraz nabycia i zbycia spółek i przedsiębiorstw. Ma doświadczenie w obsłudze sprzedaży nieruchomości i ich zwrotnego wynajmu, umów najmu powierzchni handlowych i biurowych. Uczestniczył w przeprowadzaniu audytów prawnych (due diligence) centrów handlowych i biurowców. Doradzał w zakresie problematyki zagospodarowania przestrzennego.

W kancelarii pracuje od 5 lat. Wcześniej przez rok kierował praktyką real estate w kancelarii PricewaterhouseCoopers Legal i przez prawie cztery lata pracował w Linklaters.

Jest radcą prawnym od 2010 r., magistrem prawa Uniwersytetu Gdańskiego (2004).

Karol Laskowski jest członkiem praktyki prawa własności intelektualnej, technologii i komunikacji. Specjalizuje się głównie w prawie mediów i telekomunikacyjnym. Doradzał nadawcom telewizyjnym, operatorom sieci telefonicznych, satelitarnych i kablowych, wydawcom muzycznym i producentom filmowym. Zajmuje się też zagadnieniami z zakresu m.in. zbiorowego zarządzania prawami autorskimi, prawa sportowego, hazardowego, fuzji i przejęć oraz compliance.

W kancelarii pracuje od ponad 5 lat. Wcześniej przez ponad dwa lata był prawnikiem w kancelarii radcowskiej Jacek Białobrzeski w Warszawie.

Jest magistrem prawa Uniwersytetu Gdańskiego (2007).

– W tym roku Dentons świętuje 25-lecie obecności na polskim rynku. Cieszę się, że prawnicy, którzy nawiązują z nami współpracę, rozwijają się razem z firmą, pogłębiając swoją wiedzę i zdobywając unikalne doświadczenia zawodowe. Awanse to wyraz uznania dla codziennego zaangażowania i zaufania, jakim cieszą się wśród klientów – skomentował Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons w Polsce.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl