Maciej Boryczko szefem praktyki Prawa Nieruchomości w Kancelarii Gessel

421

Z radością informujemy, że mecenas Maciej Boryczko obejmuje stanowisko szefa praktyki Prawa Nieruchomości w Kancelarii Gessel. 

– Mecenas Boryczko będzie prowadził zespół wspierający klientów kancelarii we wszystkich aspektach prawa nieruchomości. Niezmiernie się cieszę, że mogę obserwować kolejny krok na jego zawodowej drodze. Maciek ma duże doświadczenie w tej dziedzinie, potrafi zarządzać zespołem prawników, a także zaskarbił sobie zaufanie klientów oraz uznanie i szczerą sympatię współpracowników, dlatego nie mam najmniejszych wątpliwości, że świetnie się sprawdzi w nowej roli. Maćku, gratuluję Ci  serdecznie, a naszym klientom życzę satysfakcji z naszych usług! – Marcin Macieszczak, partner zarządzający, radca prawny.

Maciej Boryczko jest członkiem zespołu Kancelarii Gessel od 2011 roku. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz krajowych i międzynarodowych inwestorów obejmujące szeroki zakres projektów, w tym w obszarze nieruchomościowym. Doradzał klientom w najbardziej wymagających i skomplikowanych procesach, polegających m.in. na zbyciu i nabyciu nieruchomości, najmu i dzierżawy, finansowaniu projektów nieruchomościowych, ich rewitalizacji i komercjalizacji. Zajmuje się szacowaniem i mitygowaniem ryzyk związanych z otaczającymi go procesami, był zaangażowany w przeprowadzenie ponad 100 badań typu due diligence, którego przedmiotem niemal zawsze były wątki nieruchomościowe. Specjalizuje się także w zagadnieniach korporacyjnych i transakcjach typu M&A.

– Jestem bardzo wdzięczny za okazane zaufanie i powierzenie mi praktyki nieruchomościowej w ramach Kancelarii Gessel. Mój przykład jest kolejnym na przestrzeni ostatnich lat wskazującym na możliwość rozwoju w naszej organizacji. Jestem z nią związany od 2011 r., przeszedłem właściwie wszelkie szczeble. To bardzo dobre miejsce do nauki, wyrobienia zawodowego warsztatu i rozpostarcia skrzydeł. Współczesny rynek nieruchomości jest ciekawy, bo jest sumą wielu wyzwań, wielu dynamicznie nakładających się na siebie procesów. Moją wielką ambicją jest prężne rozwijanie praktyki nieruchomościowej w oparciu o najwyższe standardy rynkowe. Na tym celu będę się koncentrował i głęboko wierzę w jego osiągnięcie. Będzie to możliwe dzięki zebranym doświadczeniom, ciężkiej pracy i świetnemu zespołowi. Jestem przekonany, że z teamem Gessel dam radę! – Maciej Boryczko, managing associate, radca prawny

Materiał kancelarii Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p.