Transfer transakcyjnego prawnika z Crido Legal do SSW

464

Mateusz Rogoziński jest od maja 2021 r. prawnikiem i partnerem kancelarii Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy (SSW Pragmatic Solutions) – poinformowała „Rynek Prawniczy” ta firma. Przeniósł się z kancelarii Crido Legal, w której ostatnio także był partnerem.

Mateusz Rogoziński przystąpił do praktyki fuzji i przejęć SSW. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym przy obsłudze fuzji i przejęć, przedsięwzięć joint venture i funduszy private equity. Pracował dla firm z sektorów ubezpieczeniowego, budowlanego, medycznego, informatycznego, motoryzacyjnego, telekomunikacyjnego, windykacyjnego, pocztowego i usług płatniczych. Doradzał polskim przedsiębiorstwom przy akwizycjach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Maroko, Turcji czy Rumunii. Reprezentował strony w postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Wcześniej przez pięć lat pracował kancelarii Crido Legal, gdzie kierował i zbudował praktykę M&A. Przedtem przez 4,5 roku był prawnikiem kancelarii Schoenherr i przez prawie pięć – kancelarii Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy.

Jest adwokatem, absolwentem studiów prawniczych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (2007)

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl