Transakcyjny prawnik przeszedł do WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr z NGL Legal

413

Grzegorz Godlewski jest od lipca 2021 r. prawnikiem i partnerem kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr – poinformowała ta firma „Rynek Prawniczy”, który ustalił, że przeszedł on z kancelarii  NGL Legal.

Grzegorz Godlewski dołączył do zespołu fuzji i przejęć WKB. Specjalizuje się w obsłudze fuzji i przejęć, w prawie korporacyjnym. Doradza przy postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych oraz w zagadnieniach z zakresu pomocy publicznej. Pracował m.in. dla firm prywatnych i spółek Skarbu Państwa z sektorów energetyki i finansów.

Wcześniej był prawnikiem i partnerem kancelarii NGL Legal, w której pracował przez prawie trzy lata. Przedtem był przez 11 lat w zespole kancelarii DLA Piper, w której zaczynał jako paralegal.

Jest radca prawnym od 2012 r., absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2008).

Jerzy Baehr, partner zarządzający kancelarii WKB, cytowany w komunikacie prasowym kancelarii, ocenił iż kompetencje Grzegorza Godlewskiego są „wzmocnieniem  jej praktyki M&A zarówno na rynku polskim jak i w transakcjach międzynarodowych”, a jego „doświadczenie w zakresie transakcji na rynkach energetycznych znakomicie wpisuje się w obszar jej  doradztwa”.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl