Nowe praktyki. Nowy wizerunek kancelarii JDP

624

Kancelaria JDP Drapała & Partners poinformowała o rozwoju nowych praktyk i stworzeniu nowej identyfikacji wizualnej, wprowadzonej od 23 marca 2021 r.

Prof. Przemysław Drapała, partner zarządzający oraz dr Marcin Chomiuk, partner kierujący praktyką M&A/Corporate, podsumowali te zmiany.

– Dzięki naszym dokonaniom w ostatnich 15 latach działalności kancelarii jesteśmy uznawani za liderów w obszarze postępowań sądowych i arbitrażowych, inwestycji infrastrukturalnych i budowlanych, transakcji M&A, nieruchomości oraz zamówień publicznych. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i zmiany w otoczeniu biznesowym podjęliśmy decyzję o rozwoju nowych praktyk. W ostatnim czasie dołączyli do naszego zespołu doświadczeni  i uznani na rynku prawniczym specjaliści z zakresu prawa pracy (dr Joanna Ostojska-Kołodziej, counsel ), ochrony danych osobowych (mec. Anna Matusiak-Wekiera, Head of Data Protection/Compliance Practice), obsługi produkcji przemysłowej oraz IP/IT (mec. Krzysztof Bąk, associate Adam Usiądek). Ponadto rozwinął się zespół prawa zamówień publicznych kierowany przez mec. Wojciecha Merkwę (counsel ), co potwierdza uzyskanie przez niego wyróżnienia w tegorocznym rankingu Chambers Europe, a także zespół podatkowy kierowany przez doświadczonego doradcę podatkowego Magdalenę Zasiewską (Head of Tax). Wierzymy, że wiedza i umiejętności tych ekspertów skutecznie odpowiedzą na aktualne potrzeby klientów. Kancelaria liczy obecnie ponad 50 prawników, przy czym jesteśmy nadal skoncentrowani na wybranych specjalizacjach i branżach – mówi prof. Przemysław Drapała, partner zarządzający kancelarii JDP.

– Dynamiczny rozwój kancelarii zainspirował nas również do stworzenia nowej identyfikacji wizualnej naszej kancelarii. Jednym z jej głównych elementów jest nowa strona internetowa stworzona we współpracy z uznanymi kreatorami sztuk wizualnych. Zamierzamy także dzielić się naszą wiedzą i praktycznym doświadczeniem przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi komunikacji. Wierzymy, że spotka się to z zainteresowaniem klientów i otoczenia biznesowego – stwierdził dr Marcin Chomiuk, partner kancelarii JDP.

– Co ważne, nasze wartości pozostają niezmienne – dostarczamy eksperckich usług prawniczych w wybranych specjalizacjach i branżach. Skupiamy się na tych obszarach, w których możemy zaoferować najwyższą jakość połączoną z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasze działania dla klientów są skuteczne  – dodał prof. Przemysław Drapała, partner zarządzający kancelarii JDP.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej oraz profilu LinkedIn.

Kancelaria JDP Drapała & Partners działa na rynku od ponad 15 lat, liczy ponad 50 prawników, specjalizuje się w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, inwestycjach infrastrukturalnych i budowlanych, transakcjach M&A, prawie nieruchomości oraz doradztwie dla sektora przemysłu i usług. Została wielokrotnie wyróżniona w międzynarodowych rankingach Chambers Global, Chambers Europe i The Legal 500, a jej partnerzy zajmują czołowe miejsca w kategoriach Construction; Dispute Resolution, Arbitration oraz Corporate & M&A.

Materiał kancelarii JDP Drapała & Partners