Sebastian Bogdan wprost z KNF dołączył do Mrowiec Fiałek i Wspólnicy

399

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Mrowiec Fiałek i Wspólnicy wprost z Komisji Nadzoru Finansowego dołączył Sebastian Bogdan, który jako counsel wzmocni praktykę rynków kapitałowych kancelarii.

Sebastian posiada ponad 20 lat doświadczenia w pracy w Komisji Nadzoru Finansowego oraz Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, gdzie pełnił m.in. funkcje:

  • dyrektora Departamentu Nadzoru Obrotu KNF,
  • dyrektora Departamentu Rozwoju Rynku Finansowego KNF,
  • zastępcy dyrektora Departamentu Infrastruktury Rynku Kapitałowego KNF.

Jego kompetencje w zakresie praktyki rynków kapitałowych obejmują obszary związane m.in. z rozporządzeniem MAR, przeprowadzaniem przejęć spółek publicznych, squeeze out i sell out, regulacjami platform obrotu, regulacjami rynków towarowych oraz wymogami związanymi z oferowaniem papierów wartościowych.

Kancelaria Mrowiec Fiałek i Wspólnicy funkcjonuje na rynku od 2014 r. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem fuzji i przejęć, sprzedaży przedsiębiorstw, doradztwa na rzecz funduszy private equity oraz venture capital, restrukturyzacji, a także ofert publicznych i prywatnych, ofert akcji i emisji obligacji oraz transakcji rynku kapitałowego.

Więcej informacji na temat kancelarii znajduje się na jej stronie internetowej oraz na profilu Linkedin.

Materiał kancelarii Mrowiec Fiałek i Wspólnicy