Awanse partnerskie i nowa nazwa poznańskiej kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy

320

1 stycznia 2021 r. grono partnerów kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy powiększyło się o adwokat Michalinę Jusik oraz radcę prawnego Piotra Pawłowskiego. Jednocześnie kancelaria zmieniła nazwę i od nowego roku funkcjonuje jako Sobczyńscy i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni, z nową stroną internetową i nową identyfikacją wizualną.

– Awanse Michaliny i Piotra to wyraz konsekwentnego rozwoju i umacniania pozycji rynkowej naszej kancelarii. W minionym roku, podobnie jak wszyscy uczestnicy rynku i klienci, zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami biznesowymi i operacyjnymi, związanymi z efektywnym prowadzeniem działalności biznesowej w dobie pandemii, przy zachowaniu kompleksowości i najwyższej jakości usług – mówi adwokat Michał Sobczyński, partner zarządzający Sobczyńscy i Partnerzy.

– Dzięki wysiłkom i zaangażowaniu całego zespołu kancelarii w 2020 r. naszym klientom i partnerom biznesowym udało się z sukcesem zrealizować szereg projektów. Swoją prokliencką postawą i zaangażowaniem w sprawy kancelarii Michalina i Piotr przekonali nas, że w pełni zasługują na powierzenie im nowych obszarów, związanych z dalszym rozwojem biznesu. Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za więcej – mówi adwokat Aleksandra Sobczyńska, partner zarządzający Sobczyńscy i Partnerzy.

Adwokat Michalina Jusik specjalizuje się w reprezentowaniu klientów w sporach handlowych i gospodarczych. Wspiera firmy i klientów prywatnych na każdym etapie toczącego się postępowania, wskazując optymalne sposoby rozwiązania konfliktu. Reprezentuje klientów przed sądami i w toku negocjacji pozasądowych. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Aktualnie odbywa studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Radca prawny Piotr Pawłowski specjalizuje się w prawie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego – umów o roboty budowlane, a także administracyjnoprawnych aspektów procesu inwestycyjnego. Obsługuje inwestycje deweloperskie. Prowadzi szkolenia z zagadnień dotyczących prawa budowlanego, w tym dla urzędników pracujących w organach administracji architektoniczno-budowlanej i nadzoru budowlanego, a także deweloperów. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Materiał kancelarii Sobczyńscy i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni