Nowa siedziba kancelarii Act BSWW w Varso Place

531

Act BSWW, jedna z największych polskich firm prawniczych, będąca częścią europejskiej grupy Act Legal, przeprowadziła się do Varso Place – jednego z najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych projektów wielofunkcyjnych w Polsce i unikatowego w Europie.

Kancelaria wynajęła ponad 2 tys.mkw. powierzchni biurowej, zajmując dwa piętra w Varso 2, jednym z trzech budynków należących do kompleksu. Biurowce połączone są bezpośrednim przejściem z Dworcem Centralnym.

– Wobec stałego rozwoju Act BSWW potrzebowaliśmy powierzchni większej niż dotychczas. Varso 2 jako nowy elastyczny projekt wielofunkcyjny jest idealny, aby takie potrzeby zaspokoić na lata. Jesteśmy szczególnie zadowoleni i wdzięczni, że możemy być współtwórcami sukcesu tego projektu HB Reavis – dewelopera, który jest klientem zarówno Act BSWW, jak i Act Legal w Europie – mówi Michał Wielhorski, partner zarządzający Act BSWW.

– Wybór nowej lokalizacji i najem większej powierzchni był podyktowany wysokim standardem kompleksu, jego doskonałym położeniem i skomunikowaniem oraz wieloma udogodnieniami dostępnymi dla zespołu prawników oraz klientów. Kompleks jest zaprojektowany i wykonany w najwyższym światowym standardzie – posiadanie w nim biura będzie dla nas prawdziwą przyjemnością – dodaje Piotr Wojnar, partner zarządzający Act BSWW.

Varso Place to nowe, unikalne miejsce dla biznesu, mieszkańców i turystów, powstające w samym sercu Warszawy. Obejmuje zespół trzech wież realizowanych wzdłuż zachodniego odcinka ulicy Chmielnej, naprzeciwko Centrum Handlowego Złote Tarasy. Dwa z trzech budynków Varso Place zostały już oddane do użytku i wprowadzili się do nich pierwsi najemcy. Największą atrakcją będzie wieża Varso Tower o wysokości 310 m, która będzie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej. Finał prac w ramach inwestycji zaplanowano na pierwsze miesiące 2022 roku.

Act BSWW od blisko 20 lat buduje swoją reputację wśród polskich i zagranicznych klientów. Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych oraz doradza przy prestiżowych transakcjach i złożonych postępowaniach sądowych. Jest jednym z członków założycieli Act Legal – europejskiej sieci kancelarii prawnych działających w 10 krajach. Act Legal to ponad 400 prawników, doradców podatkowych i ekspertów biznesowych.

Materiał kancelarii Act BSWW