Partnerski awans w firmie MDDP

311

Agnieszka Wnuk jest od lipca 2020 r. partnerem w firmie doradztwa podatkowego MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy – poinformowała „Rynek Prawniczy” ta firma.

Agnieszka Wnuk specjalizuje się w doradztwie podatkowym w zakresie podatku dochodowego od  osób prawnych, międzynarodowego prawa podatkowego,  bezpieczeństwa podatkowego, opodatkowania w gospodarce cyfrowej. Zajmuje się obsługą podatkowych aspektów transakcji, restrukturyzacji i reorganizacji firm. Doradza przy weryfikacji poprawności rozliczeń podatkowych, w m.in. w kwestiach skutków unikania opodatkowania, agresywnej optymalizacji czy rozliczania podatku u źródła.

W MDDP pracuje od ponad 1,5 roku. Wcześniej przez prawie 6,5 roku pracowała w firmie doradztwa podatkowego Crido. Przedtem przez ponad 1,5 roku była doradcą podatkowym w firmie doradczej PwC, a przez prawie trzy lata w firmie doradczej Ernst & Young.

Jest doradcą podatkowym, absolwentką studiów prawniczych (2008) i kierunku nauki polityczne (2006) na Uniwersytecie Jagiellońskim.

– Agnieszka Wnuk zwraca uwagę na szczegóły i cechuje się dociekliwością. Na problemy patrzy z różnych perspektyw, analizując wszelkie możliwe scenariusze, dbając o bezpieczeństwo podatkowe klientów. To szczególnie istotne w tym trudnym dla biznesu czasie. Warto podkreślić, że posiada cenne, szerokie doświadczenie w doradztwie regulacyjnym – uczestniczy w konsultacjach społecznych, reprezentując środowiska biznesowe jako ekspertka podatkowa  i opiniując projekty nowych rozwiązań podatkowych i ich wpływu na biznes. Cieszymy się, że będzie rozwijać kompetencje naszej firmy jako partner – skomentował awans Paweł Mazurkiewicz partner w MDDP, cytowany w komunikacie prasowym.

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to firma świadczące usługi doradcze nie tylko zakresie podatków, ale także prawa, biznesu, finansów, outsourcingu księgowości i obliczania wynagrodzeń, szkoleń i konferencji.

Kancelaria prawnicza MDDP Olkiewicz i Wspólnicy działa od 2010 r.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl