Taylor Wessing wyróżniona w zakresie bankowości w rankingu IFLR 1000

225
Ewelina Stobiecka i Grażyna Kuźma

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing w ostatnim wydaniu rankingu IFLR 1000 wyróżnione zostało w zakresie bankowości w Polsce.

– Jesteśmy dumni, iż nasze zaangażowanie w pracę na rzecz klientów zostało docenione. Nie byłoby to możliwe bez wielu lat doświadczenia naszych ekspertów w zakresie całego spektrum transakcji finansowych, a także zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni przez naszych klientów, za które jesteśmy szczególnie wdzięczni – powiedziała Ewelina Stobiecka, partner zarządzająca warszawskim biurem Taylor Wessing.

– Zespół bankowości i finansów kancelarii to specjaliści wychodzący naprzeciw wyzwaniom, z którymi  mierzą się nasi klienci, od pytań pojawiających się z dnia na dzień, po skomplikowane transakcje finansowe. Cieszymy się, że nasza praca jest tak dobrze oceniana. Dodaje nam to energii do dalszego rozwoju i ugruntowania naszej pozycji na rynku – dodała Grażyna Kuźma, szefowa zespołu bankowości i finansów w warszawskim biurze kancelarii.

IFLR 1000 to międzynarodowy ranking kancelarii prawnych ukazujący się od 1990 roku. IFLR 1000 przeprowadza badanie w około 170 jurysdykcjach, skupiając swoją uwagę na kancelariach specjalizujących się w prawie finansowym i korporacyjnym, a także prawie rynków kapitałowych.

Materiał kancelarii Taylor Wessing