Wiosenna rekrutacja dwóch prawniczek i prawnika w Deloitte Legal

1073

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Marta Gocał, Katarzyna SzczudlikFilip Bachowski – to nowi prawnicy kancelarii Deloitte Legal.

(www.linkedin.com)

Marta Gocał od czerwca 2020 r. zajmuje w Deloitte Legal stanowisko managing associate. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym i cywilnym. Obsługiwała transakcje fuzji i przejęć, badania due diligence, restrukturyzacje grup kapitałowych. Doradzała firmom inwestującym w Polsce. Prowadzi bieżącą obsługę prawną firm. Zajmuje się także prawnymi kwestiami cyfryzacji biznesu, komunikacji elektronicznej, nowych technologii.

Wcześniej przez ponad 10,5 roku pracowała w kancelarii PwC Legal. Jest radcą prawnym, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2009).

(www.linkedin.com)

Katarzyna Szczudlik od kwietnia 2020 r. zajmuje w Deloitte Legal stanowisko managing associate. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, prawie nowych technologii Zajmuje się także  międzynarodowym arbitrażem inwestycyjnym i handlowym. Pracowała dla firm z sektorów FinTech, telekomunikacyjnego, informatycznego i usług płatniczych. Przygotowywała umowy dla firm internetowych, audyty zgodności z przepisami o praniu pieniędzy i RODO, rejestrację instytucji płatniczych. Świadczyła doradztwo regulacyjne dla firm z branży usług finansowych.

Wcześniej przez trzy lata pracowała w kancelarii Fornalik Law z Warszawy, której była współwłaścicielką. Jednocześnie przez ponad dwa lata była prawniczką w Wardyński i Wspólnicy. Przedtem  przez ponad 3,5 roku pracowała w kancelarii Dentons.

Jest adwokatem od 2016 r., absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim (2012).

(www.linkedin.com)

Filip Bachowski od maja 2020 r. zajmuje w Deloitte Legal stanowisko managing associate.

Zajmuje się obsługą bankowości i finansów, specjalizując się w prawie bankowym, regulacjach usług płatniczych i przepisach przeciwko praniu pieniędzy.

Wcześniej przez prawie 1,5 roku pracował w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, a przedtem niespełna pół roku w firmie Dotpay obsługującej płatności elektroniczne.

Jest absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim (2017).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl