NGL Legal przyjęła młodych prawników: od podatków, prawa pracy i energetycznego

1217

Jak ustalił „Rynek Prawniczy” Maciej Fiedorczuk, Marta Murek i Paulina Stachura są nowymi prawnikami kancelarii NGL Legal.

(www.linkedin.com)

Maciej Fiedorczuk przystąpił do tej kancelarii w kwietniu 2020 r. zajmując stanowisko starszego konsultanta podatkowego. Specjalizuje się w podatkach i w prawie korporacyjnym, w tym w obsłudze transakcji, kwestiach regulacyjnych i transgranicznej optymalizacji podatku dochodowego. Doradzał firmom w postępowaniach i podczas kontroli podatkowych, w podatkowych postępowaniach sądowoadministracyjnych, w sprawach karnoskarbowych i przestępstw menedżerskich.

Wcześniej przez półtora roku pracował w spółce doradztwa podatkowego Enodo Advisors. Przedtem przez dwa lata był konsultantem podatkowym w firmie doradczej PwC, przez ponad rok asystentem podatkowym w firmie doradczej KPMG. Przez ponad rok był prawnikiem w firmie venture capital Black Pearls VC.

Jest aplikantem adwokackim, absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Gdańskim (2015).

(www.linkedin.com)

Marta Murek przystąpiła do NGL Legal w kwietniu 2020 r. na stanowisko associate. Zajmuje się prawem pracy.

Wcześniej przez prawie 4,5 roku była prawniczką w kancelarii Raczkowski Paruch (od 2020 r. Raczkowski).

Jest aplikantką adwokacką, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2015).

(www.linkedin.com)

Paulina Stachura przystąpiła do NGL Legal w czerwcu 2020 r. na stanowisko associate. Zajmuje się prawem energetycznym.

Wcześniej przez prawie trzy lata była urzędnikiem w Urzędzie Regulacji Energetyki. Przedtem przez ponad cztery lata pracowała w Kancelarii Radcy Prawnego Ewy Szydy w Częstochowie.

Jest radcą prawnym, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2013).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl