Kancelaria JDP umacnia Zespół Transakcji i Doradztwa Kontraktowego

1023
Marcin Chomiuk i Barbara Kaczała

Do kancelarii JDP dołączyła ostatnio Barbara Kaczała (radca prawny), która zasili Zespół Transakcyjny i Doradztwa Kontraktowego. Barbara Kaczała specjalizuje się w prawie pracy oraz doradztwie kontraktowym. Z powodzeniem reprezentuje klientów w sporach związanych z realizacją umów. Ma doświadczenie w obsłudze m.in. transgranicznych sieci produkcyjnych i detalicznych, dlatego też w kancelarii JDP będzie zajmować się również obsługą klientów z obszaru niemieckojęzycznego i w tym zakresie będzie ściśle wspierać partnera Marcina Chomiuka (radca prawny) kierującego zespołem. Barbara Kaczała pracowała wcześniej przez wiele lat w kancelarii stanowiącej część międzynarodowej firmy doradczej.

Dołączenie mec. Kaczały jest kontynuacją rozwoju Zespołu Transakcji i Doradztwa Kontraktowego, do którego dołączyli również:

  • Marcin Lewiński – adwokat specjalizujący się w obszarze doradztwa transakcyjno-korporacyjnego, który przez sześć lat zdobywał doświadczenie w jednej z firm Wielkiej Czwórki w Warszawie;
  • Krzysztof Bąk – radca prawny specjalizujący się w doradztwie korporacyjnym i kontraktowym, w szczególności w obszarze IP/IT i ochronie danych osobowych;
  • Adam Usiądek associate specjalizujący się w obszarze doradztwa kontraktowego i transakcyjno-korporacyjnego, który przez cztery lata zdobywał doświadczenie w jednej z renomowanych polskich kancelarii przy obsłudze m.in. podmiotów z branży produkcyjnej, branży FMCG oraz branży lotniczej.
Marcin Lewiński, Krzysztof Bąk, Adam Usiądek

Materiał kancelarii JDP Drapała & Partners