Rozwiązanie wspierające wideokonferencje – Biamp Devio

164

Organizujesz spotkania, konferencje, szkolenia, debaty czy walne zgromadzenia wspólników? Łączysz się ze swoimi współpracownikami, partnerami i klientami z domu, biura, w innych częściach kraju lub świata? Rejestrujesz filmy i organizujesz transmisje, w których bierze udział kilku uczestników?

W profesjonalnym biznesie każda przestrzeń do spotkań, niezależnie od jej rozmiarów, powinna być wyposażona w wysokiej jakości audiowizualne rozwiązania konferencyjne, które umożliwiają wszystkim uczestnikom komunikację i aktywny udział w spotkaniu.

Biamp Devio to intuicyjna, praktycznie bezobsługowa technologia, która sprawia, że wszyscy uczestnicy spotkania są dobrze, wyraźnie słyszalni, niezależnie od ilości osób, które biorą w nim udział, natężenia głosu czy akustyki pomieszczenia. Devio likwiduje problemy z echem, pogłosem czy innymi zakłóceniami i sprawia, że jednakowo dobrze słychać osoby obdarzone silnym głosem, jak i cichszych mówców. Dzięki temu wszyscy uczestnicy są w stanie w pełni skupić się na treści spotkania, nie zastanawiając się nad problemami technicznymi z dźwiękiem.

DEVIO TO:

1. Świetna jakość dźwięku – słychać Cię głośno i wyraźnie, niezależnie od miejsca, gdzie siedzisz

Procesor DSP w Devio dokona akustycznego pomiaru otoczenia i dostosuje parametry urządzenia, zlikwiduje echo akustyczne, a dołączony do kompletu mikrofon (nablatowy, zwieszany bądź sufitowy) z technologią Beamtracking* będzie podążał za poruszającym się mówcą i niezależnie, czy osoba mówi cicho i z większej odległości czy głośno i z bliska, dostosuje sygnał tak, by był jednakowo dobrze słyszany przez innych uczestników wideokonferencji.

*Beamtracking – zastosowana jest 6-przetwornikowa lub 8-przetwornikowa matryca mikrofonowa pokrywająca sferę 360 st. – w zależności od typu wybranego mikrofonu

2. Prostota instalacji

Devio jednorazowo łączymy z resztą infrastruktury w pomieszczeniu – z wyświetlaczem, kamerą internetową, głośnikami (Devio jest wyposażone w seryjny wzmacniacz 2x20W – można podpiąć go pod dowolne głośniki). Potem wystarczy już tylko podłączyć kabel USB do laptopa…i gotowe!

3. Łatwość zainicjowania telekonferencji

Wchodzimy do sali z naszym laptopem, podłączamy go do Devio kablem USB i możemy zaczynać spotkanie. Kontakty, dane, prezentacje – nic z tych rzeczy nie trzeba wcześniej przesyłać…wszystko jest już skonfigurowane. Devio współpracuje z dowolnym oprogramowaniem – jest certyfikowany przez Microsoft Skype for Business/Microsoft Teams, Zoom, BlueJeans, Google Hangouts™/Google Meet i wiele innych.

4. Łatwość zarządzania

Devio jest sterowane i zarządzane poprzez przeglądarkę internetową. Administrator sieci może łatwo sprawdzić status urządzenia (bądź urządzeń), a firma Biamp zatroszczy się o aktualizację systemu.

5. Przyjemność z użytkowania

Devio to duża dawka technologii zamknięta w eleganckim i funkcjonalnym opakowaniu. To technologia, która ułatwia życie, przynosi wymierne korzyści. Możliwość niezrozumienia drugiej strony znacząco spada, Devio ułatwia i uprzyjemnia komunikację, zbliża ludzi. I nie wymaga przy tym naszej uwagi i zaangażowania.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ 

Kontakt:

Marek Lewanty

Vertical Market Manager

tel: +48 573 442 503 I e-mail: m.lewanty@bpartav.pl

Konsbud Audio I ul. Gajdy 24, 02-878 Warszawa I tel.: +48 22 644 30 38 I fax.: +48 22 648 02 36

Reklama