Awanse w DLA Piper

653

W kancelarii DLA Piper awans otrzymało 18 osób.

Od maja 2020 r. promocje na stanowisko counsela otrzymali Paweł Turek oraz Katarzyna Wacławek z praktyki rynków finansowych, projektów infrastrukturalnych i restrukturyzacji oraz Piotr Miller i Mateusz Zaleński z praktyki prawa spółek, fuzji i przejęć.

Na stanowisko senior associate zostali promowani Anna Chrabota-Bajson oraz Katarzyna Paruk z praktyki prawa spółek, fuzji i przejęć, Mirosław Całka oraz Agata Koczorowska z praktyki prawa nieruchomości, Olga Leśniewska z praktyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii oraz Szymon Sakowski z praktyki prawa regulacyjnego oraz sporów sądowych i arbitrażowych.

Awanse na stanowisko associate otrzymali Krzysztof Drzymała oraz Michał Kuratowski z praktyki prawa spółek, fuzji i przejęć, Paulina Galicka, Paweł Szymański oraz Anna Ziemian z praktyki prawa nieruchomości, Mateusz Gajda z praktyki prawa pracy, Mateusz Koszel z praktyki prawa regulacyjnego oraz sporów sądowych i arbitrażowych oraz Marta Piotrkowicz z praktyki rynków finansowych, projektów infrastrukturalnych i restrukturyzacji.

Partnerzy zarządzający, Jacek Giziński oraz Krzysztof Kycia, podsumowują awanse: „Awans w strukturach DLA Piper jest wynikiem spełnienia szeregu kryteriów działania, które poddawane są transparentnej ocenie, a które wpisują się w szerszy program rozwoju zawodowego w naszej kancelarii, takiego samego w Polsce, jak i na świecie. Zatem każdy awans to sukces zawodowy każdego z naszych prawników. Serdecznie gratulujemy naszym awansującym koleżankom i kolegom i życzymy powodzenia w nowych rolach. Dziękujemy za zaangażowanie oraz profesjonalizm, które przekładają się na sukces naszej firmy.”

Materiał kancelarii DLA Piper