PrawoKoronawirus.pl – platforma O&W dla biznesu w dobie COVID-19

192

PrawoKoronawirus.pl to odpowiedź na dynamicznie zmieniającą się sytuację prawną przedsiębiorców w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Doradcy Olesiński & Wspólnicy śledzą i interpretują szereg nowych regulacji, wyłaniając z nich te, które są najistotniejsze z perspektywy prowadzenia firmy.

– Ponad sto osób z wielkim doświadczeniem, biorących współodpowiedzialność za biznes w nowych realiach, uczestniczy w tym projekcie. Na stronie będziemy także, za zgodą naszych klientów, przekazywali praktyczne oraz precedensowe rozwiązania, które zostały zastosowane i zadziałały. Ta strona ma być najlepszą dostępną nawigacją dla wszystkich przedsiębiorców – mówi Rafał Olesiński, partner zarządzający O&W.

Serwis zawiera publikacje z obszarów kluczowych dla prowadzenia biznesu w aktualnych realiach. Artykuły dotyczą zagadnień związanych z dynamicznymi zmianami w zakresie m.in. podatków, pomocy publicznej, prawa pracy, danych osobowych, restrukturyzacji, upadłości, zarządzania płynnością finansową, umów, ubezpieczeń, rynków kapitałowych czy ochrony środowiska. Zachęcamy do odwiedzenia strony PrawoKoronawirus.pl.

Materiał firmy Olesiński & Wspólnicy