Act BSWW wzmacnia praktykę upadłościową i restrukturyzacyjną

358

Do zespołu kancelarii Act BSWW dołączyła radca prawny Barbara Szczepkowska, która obejmie stanowisko partnera i będzie współodpowiedzialna za rozwój praktyki prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego w kancelarii.

Barbara specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Posiada także doświadczenie w postępowaniach spornych w sprawach cywilnych i gospodarczych.

– Barbara to doświadczony doradca. Od wielu lat wspiera klientów w zakresie postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych – mówi Piotr Wojnar, partner zarządzający w Act BSWW.

Główny obszar jej praktyki koncentruje się na postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych podmiotów gospodarczych.

Barbara posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej pozasądowych organów postępowań insolwencyjnych, tj. syndyków, nadzorców sądowych, zarządców. Reprezentowała w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych wierzycieli, jak również dłużników.

Z sukcesami zajmowała się także upadłością konsumencką, przeprowadzając kilkadziesiąt takich postępowań zakończonych oddłużeniem.

Ponadto reprezentuje klientów w sporach sądowych, w tym m.in. skomplikowanych procesach pauliańskich czy dużych procesach odszkodowawczych.

– Rozwój praktyki upadłościowej i restrukturyzacyjnej to odpowiedź na potrzeby naszych klientów – dodaje Piotr Smołuch, partner zarządzający w Act BSWW.

Przed dołączeniem do Act BSWW Barbara przez wiele lat współpracowała z kancelarią Zimmerman i Wspólnicy.

Jest autorką licznych publikacji z zakresu swoich specjalizacji.

Materiał kancelarii Act BSWW