Awanse dwóch prawniczek w Greenberg Traurig

798

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Magdalena Medyńska i Agnieszka Stopińska od lutego 2020 r. zajmują stanowiska senior associate w kancelarii Greenberg Traurig. Awansowały ze stanowiska associate.

(www.linkedin.com)

Magdalena Medyńska specjalizuje się w obsłudze fuzji i przejęć,  inwestycji private equity, transakcji na rynkach kapitałowych oraz w sprawach korporacyjnych. Doradza w kwestiach regulacyjnych bankom oraz funduszom inwestycyjnym. Reprezentuje strony postępowań przed Komisją Nadzoru Finansowego.

W Greenberg Traurig pracuje od dwóch lat, w praktyce fuzji i przejęć. Wcześniej przez ponad 4,5 roku była prawniczką kancelarii Weil, Gotshal & Manges. Przedtem przez ponad pół roku pracowała w Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Jest adwokatem od 2017 r., absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2013).

(www.linkedin.com)

Agnieszka Stopińska specjalizuje się w prawie ochrony konkurencji, prawie handlowym, w obsłudze fuzji i przejęć oraz bieżącym doradztwie korporacyjnym. Reprezentowała strony w postępowaniach dotyczących kontroli koncentracji przy transakcjach M&A. Pracowała dla banków i firm paliwowych.

W Greenberg Traurig, a wcześniej w jej poprzedniczce kancelarii Dewey & LeBoeuf, pracuje od 10,5 roku, w praktyce ochrony konkurencji i konsumentów. Wcześniej przez pół roku była prawniczką kancelarii BSJP Brockhuis Jurczak Prusak, a przez trzy miesiące – Salans.

Jest adwokatem, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2010).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl