Adam Kraszewski szefem praktyk prawa pracy i life sciences / IP

294

Adam Kraszewski od 1 stycznia 2020 r. kieruje praktykami prawa pracy oraz life sciences / IP.

Mecenas Adam Kraszewski jest członkiem zespołu kancelarii Gessel, Koziorowski sp.k. od 2006 roku.

Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa pracy (zarówno indywidualnego, jak i zbiorowego). Współpracuje z klientami, oferując im kompleksowe wsparcie, wymagające szerszego spojrzenia i łączenia doświadczeń z różnych dziedzin prawa. Adam Kraszewski, mając szeroką wiedzę z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych, compliance, life sciences oraz prawa własności intelektualnej, zapewnia klientom wszechstronny ogląd i kompleksowe wsparcie nakierowane na długoterminową, opartą na zaufaniu, współpracę. Prowadząc projekty, proaktywnie wdraża takie właśnie rozwiązania, zapewniając klientom bezpieczeństwo prawne. Mecenas Kraszewski prowadził  m. in. szereg projektów refundacyjnych na wszystkich etapach postępowania, doradzał w zakresie prowadzenia reklamy produktów leczniczych, jak i wspierał prawnie wdrożenie unikalnego w skali kraju systemu informatycznego. Z zakresu prawa pracy wprowadzał programy motywacyjne w tym oparte o akcje, czy wspierał klientów w sporach z ZUS.

Ma na swoim koncie liczne publikacje, w szczególności z dziedziny prawa pracy i prawa farmaceutycznego, oraz wystąpienia podczas konferencji i szkoleń.

Adam Kraszewski, szef praktyk prawa pracy i life sciences / IP, radca prawny:

– Niezmiernie się cieszę, że mogę objąć tak wspaniałą funkcję. Z Gessel, Koziorowski sp.k. jestem związany już od wielu lat i wiem, że kancelaria to najwyższej klasy specjaliści. Jest dla mnie wielkim zaszczytem, że mogę objąć kierowanie praktyką stworzoną i prowadzoną przez wiele lat przez Dorotę Bryndal. Współczesny rynek to wielkie wyzwania, ale wiem, że z takim zespołem jak zespół kancelarii Gessel, Koziorowski sp.k. byliśmy, jesteśmy i będziemy najlepsi.

Marcin Macieszczak, wspólnik zarządzający, radca prawny:

Life sciences / IP i prawo pracy to jedne z kluczowych obszarów współczesnego biznesu. Niezbędnym było, aby na czele tych praktyk w naszej firmie stanął ceniony i doświadczony specjalista. Tak też się stało, z czego się bardzo cieszę! 14 lat bliskiej współpracy z Adamem pozwala mi z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nasz serwis w zakresie prawa pracy, life sciences / IP jest i będzie na najwyższym poziomie. Adamie, gratuluję ci serdecznie, a naszym klientom życzę satysfakcji z naszych usług!

Materiał kancelarii Gessel, Koziorowski sp.k.