Deloitte Legal wzmacnia swoją pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej

581

Deloitte Legal chce mocniej zaangażować się w profesjonalne świadczenie usług dla coraz większej liczby lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw w Europie ŚrodkowoWschodniej. Funkcję Senior Legal Counsel w tym regionie objął Ron Given, ekspert w zakresie prawa handlowego z wieloletnim doświadczeniem.

Działania Givena będą koncentrowały się na wzmacnianiu struktury Deloitte Legal w regionie oraz zacieśnianiu współpracy regionalnych zespołów. To w celu jak najpełniejszego wykorzystania ich wiedzy i doświadczenia oraz wzmocnienia wizerunku Deloitte Legal jako kancelarii prawnej pierwszego wyboru dla klientów i talentów w regionie.

– Ronald Given odniósł szereg sukcesów na najistotniejszych rynkach, w tym w Polsce. Jego przejście do zespołu Deloitte Legal wzmacnia jego szeregi i zapewnia nowy bodziec dla świadczonych usług. Jego znajomość regionu pozwoli mu łatwo wejść w nową rolę. Będzie to korzyść dla całej firmy i naszych klientów – oznajmił Krzysztof Moczulski, partner zarządzający Działem Doradztwa Podatkowego i Prawnego Deloitte w Europie Środkowej.

Deloitte Legal to jedna z największych kancelarii prawnych w Europie Środkowej. Świadczy kompleksowe usługi związane z prawem handlowym. Kancelaria regularnie powiększa swój zespół, zatrudniając doradców prawnych i prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.

– Już teraz jesteśmy największą kancelarią prawną w Europie Środkowej pod względem zatrudnienia i zasięgu geograficznego, co jest oczywistą korzyścią dla naszych klientów. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać. Naszym celem jest to, aby stać się kancelarią prawną pierwszego wyboru w Europie Środkowejmówi Jan Spáčil, lider Deloitte Legal w Europie Środkowej.

Ronald Given dołączył do Deloitte Legal z wiedeńskiej kancelarii Wolf Theiss, w której przez ponad dziesięć lat zajmował się prawem handlowym w Europie Środkowej oraz zarządzał biurami w Zagrzebiu, Pradze, Kijowie i Warszawie. Większość 2019 r. spędził w Chicago jako przedstawiciel kancelarii w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej pełnił stanowisko głównego radcy Argo Group, międzynarodowej ubezpieczeniowej spółki holdingowej, notowanej na giełdzie papierów wartościowych. Given posiada również trzydziestoletnie doświadczenie w roli partnera Mayer Brown ds. korporacji i bankowości, w której skupiał się na kwestiach związanych z Azją, Europą i technologiami.

– Dzięki ponad czterystu znakomitym prawnikom współpracującym w najtrudniejszych sprawach z bardzo wymagającymi klientami Deloitte Legal już odniosła niebywały sukces w tym regionie. W dużej mierze pomogły w tym znajomość obszaru technologii oraz szeroki i niepowtarzalny zakres usług. Ta atrakcyjna oferta wydała mi się zarówno imponująca, jak i przyciągająca. Cieszę się, że będę mógł wesprzeć ten wspaniały zespół i pomóc mu odnieść jeszcze większy sukcesmówi Ron Given, CE Senior Legal Counsel w Deloitte Legal.

Materiał kancelarii Deloitte Legal