Baker Tilly Woroszylska Legal przyjęła do zespołu troje młodych prawników

940

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Ewelina Cieślak, Jakub Pietrusiak i Wojciech Kasprzak zostali niedawno przyjęci do kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal na stanowiska associate.

Ewelina Cieślak jest w kancelarii od września 2019 r. Zajmuje się prawem nieruchomości. Pracowała przy obsłudze prawnej centrów handlowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, przygotowywaniu umów najmu komercyjnego.

Wcześniej przez ponad 5,5 roku była prawniczką w kancelarii Prokurent z Warszawy, a przez prawie 1,5 roku – w firmie Apsys Polska zarządzającej centrami handlowymi.

Jest adwokatem, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2013).

Jakub Pietrusiak jest w kancelarii od września 2019 r. Zajmuje się prawem pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentuje przed sądami strony sporów z zakresu prawa pracy. Doradzał przy opracowywaniu umów o pracę, regulaminów pracy.

Wcześniej przez niespełna rok pracował w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy. Przedtem był ponad 3,5 roku prawnikiem kancelarii Czyżowski Żukowski z Warszawy, a przez rok – kancelarii AK Legal z Warszawy.

Jest adwokatem od 2017 r., absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (2014).

Wojciech Kasprzak jest w kancelarii od sierpnia 2019 r., w biurze w Poznaniu. Zajmuje się prawem spółek handlowych, prawem umów handlowych oraz prawem pracy.

Wcześniej przez prawie trzy lata był prawnikiem w poznańskim biurze kancelarii Deloitte Legal.  

Jest aplikantem radcowskim, absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2016).

Kancelaria ma także nowego partnera – Piotr Łaska, specjalista z 20-letnim stażem w obsłudze rynku nieruchomości, opuścił w maju 2019 r. amerykańską kancelarię K&L Gates, która właśnie opuszczała Polskę, sprzedając swoje warszawskie biuro angielskiej kancelarii DWF.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl