Kolejny sukces kancelarii Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni

554

Dział Obsługi Spółek i Transakcji pod kierownictwem adwokat Joanny Czekaj wspiera spółkę Solutions 30 SE przy wejściu na rynek polski, w transakcji o łącznej wartości przekraczającej 12 milionów złotych, dotyczącej nabycia od Sprint S.A. aktywów do działalności telekomunikacyjnej oraz jej spółki zależnej Telekom Usługi S.A., która jest odpowiedzialna za utrzymanie sieci i podłączanie nowych klientów.

– Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy doradzać europejskiemu liderowi w dziedzinie rozwiązań dla nowych technologii przy tak znaczącej transakcji na rynku, wykorzystując w pełni zdobytą wiedzę i doświadczenie naszych prawników – komentuje mec. Joanna Czekaj.

W opisywanym projekcie Kancelaria Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. świadczyła wszechstronne doradztwo na każdym etapie – począwszy od założenia spółki polskiej zależnej, która następnie będzie służyła do budowania struktury Grupy Solutions w Polsce, poprzez proces due diligence nabywanych aktywów i spółki, jak również wynegocjowanie i doprowadzenie do zawarcia wszystkich umów w wielostopniowej transakcji.

W skład zespołu wspierającego prawnie Solutions 30 weszli m.in. radca prawny Barbara Kozyra, radca prawny Ewelina Kozłowska-Kowalczuk, radca prawny Artur Niezgoda oraz radca prawny Marcin Gerdel.

Materiał kancelarii Kopeć & Zaborowski