Letni awans prawnika od nieruchomości w kancelarii CMS

1002
(www.cms.law)

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Andrzej Zając od sierpnia 2019 r. zajmuje stanowisko counsela w kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Awansował ze stanowiska senior associate.

Andrzej Zając jest prawnikiem w praktyce real estate kancelarii. Specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości, w tym akwizycji, sprzedaży i finansowania centrów handlowych, magazynów, rezydencji mieszkalnych (asset i share deal, inwestycje joint venture) oraz w kwestiach prawa spółek i cywilnego. Doradzał przy procesach inwestycyjnych przedsięwzięć budowlanych i deweloperskich i przy ich finansowaniu. Pracował dla firm z sektorów nieruchomości, bankowego, finansowego, przemysłowego, energetycznego, górniczego, dóbr konsumpcyjnych. Przygotowywał strukturyzację transakcji, szkice dokumentacji transakcyjnej, prowadził badania due diligence i negocjacje umów.

W kancelarii CMS pracuje od prawie 2,5 roku. Wcześniej przez niespełna rok był prawnikiem w firmie prawniczej Kochański Zięba i Partnerzy, przez ponad trzy lata – w Greenberg Traurig. Przez ponad dwa lata była aplikantem w Kancelarii Adwokackiej Marcin Mikołaj Cieśliński w Warszawie. Pracował także w kancelarii Romanowski i Wspólnicy. Przedtem przez ponad 4,5 roku był w kancelarii Dewey & LeBoeuf (od maja 2012 r. w Greenberg Traurig, która została jej następcą).

Jest adwokatem, absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim (2009).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl