Kancelaria C&G doradzała przy finansowaniu Galerii Chełm

381
Wizualizacja Galerii Chełm

Kancelaria Czabański & Gałuszyński (C&G) była doradcą prawnym kredytobiorcy przy transakcji udzielenia spółce Ace 4 sp. z o.o. finansowania bankowego w wysokości ok. 21 mln euro, którego celem było finansowanie budowy nowoczesnej galerii handlowej w Chełmie o powierzchni 17,5 tys. mkw. To wspólna inwestycja Acteeum Group oraz Equilis.

Acteeum Group to międzynarodowa firma działająca na rynku deweloperskim nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, podejmująca się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Equilis to firma deweloperska, założona w 2006 roku przez Carla Mestdagha prowadząca początkowo działalność na belgijskim rynku nieruchomości. Obecnie realizuje i wspiera ambitne projekty handlowe, mieszkaniowe, biurowe i rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne w różnych europejskich lokalizacjach.

Prawnicy kancelarii Czabański & Gałuszyński doradzali kredytobiorcom w procesie przygotowania i negocjowania kompleksowej dokumentacji finansowania, w szczególności umów kredytów w standardzie LMA oraz dokumentów zabezpieczeń.

Od lewej: Piotr Gałuszyński, Krzysztof Szulc, Jakub Lach, Małgorzata Gołębiowska

Zespołem kierował Krzysztof Szulc, wspierany przez Jakuba Lacha i Małgorzatę Gołębiowską. Nad całością prac czuwał partner kancelarii Piotr Gałuszyński.

Materiał kancelarii Czabański & Gałuszyński