Deloitte Legal doradzała Orbico Group przy transakcji nabycia spółki Interbrands

279

Kancelaria Deloitte Legal doradzała klientowi Orbico przy transakcji nabycia 60 proc. udziałów w spółce Interbrands, która jest największym dystrybutorem towarów FMCG w Rumunii.

Orbico Group zajmuje się dystrybucją produktów największych producentów do pielęgnacji urody, artykułów spożywczych, urządzeń technicznych i elektrycznych, farmaceutyków, zabawek i tekstyliów. Zaopatruje duże międzynarodowe sieci handlowe, hurtownie, drogerie i apteki. Grupa prowadzi działalność w 19 krajach współpracując z ponad 170 dostawcami, zarządzając ponad 500 globalnymi i lokalnymi markami, obsługując ponad 80 tys. klientów na świecie.

Zakres doradztwa Deloitte obejmował kompleksowe wsparcie kupującego w przygotowaniu oraz negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej. W skład zespołu Deloitte Legal doradzającego Orbico wchodzili: Paweł Moskwa (partner), Karol Kicun (partner), Diana Sofu (associate).

W skład zespołu projektowego wchodzili również przedstawiciele zagranicznego biura z Rumunii Reff & Associates: Georgiana Singurel (partner), Florentina Munteanu (partner), Cezara Szakacs (managing associate), Oana Bucsa (senior associate), Ilinca Iliescu (associate).

Reff & Associates jest wiodącą kancelarią prawną w Rumunii. Obecnie zatrudnia ponad 70 prawników i specjalizuje się w obsłudze transakcji M&A, nieruchomości, finansowania bankowego i transakcji obejmujących portfele wierzytelności.

Materiał kancelarii Deloitte Legal