Norton Rose Fulbright przyjęła prawniczkę do współpracy przy obsłudze nieruchomości

534

Aleksandra Mazur współpracuje jako of counsel z zespołem prawa nieruchomości kancelarii Norton Rose Fulbright poinformowała ta firma prawnicza. Przedtem zajmowała stanowisko senior associate w kancelarii Greenberg Traurig.

Aleksandra Mazur specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych, w tym kupna i sprzedaży, oraz finansowania, w tym w strukturze forward funding (fundusz nabywający nieruchomość finansuje proces inwestycyjny, natomiast budowę do końca prowadzi deweloper). Zajmuje się przygotowywaniem i negocjowaniem umów najmu i dzierżawy powierzchni centrów handlowych, budynków biurowych i magazynów logistycznych. Doradza firmom z sektora nieruchomości w bieżących sprawach z zakresu prawa handlowego, administracyjnego i cywilnego.

Wcześniej przez 14 lat pracowała w kancelarii Dewey Ballantine i Dewey & LeBoeuf, a potem w Greenberg Traurig. Przedtem przez pół roku była paralegalem w kancelarii Salans.

Jest radcą prawnym od 2012 r. i absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2004).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl