Kancelaria Deloitte Legal pozyskała prawniczkę restrukturyzacyjną z kancelarii CMS

921

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Agnieszka Ziółek jest od stycznia 2019 r. prawniczką i partnerem w kancelarii Deloitte Legal. Poprzednio zajmowała  stanowisko counsela w kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang.

Jak informuje kancelaria Deloitte Legal na swojej stronie internetowej, Agnieszka Ziółek „będzie rozwijać praktykę restrukturyzacji finansowych i upadłości oraz inwestycji w tzw. distressed assets i non-performing loans

Agnieszka Ziółek specjalizuje się w obsłudze postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych, transakcji finansowania fuzji i przejęć oraz nabywania nieruchomości, inwestycji w aktywa zagrożone i nabywania portfeli kredytów. Pracuje dla banków, funduszy private equity i przedsiębiorstw.

Wcześniej przez ponad siedem lata była prawniczką kancelarii CMS, w której kierowała praktyką usług restrukturyzacyjnych w ramach praktyki bankowości i finansów. Przedtem przez ponad rok pracowała w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr i przez cztery lata w kancelarii White & Case.

Jest radcą prawnym od 2010 r., absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2006).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl