Strona crido.pl w nowej odsłonie

216

Firma doradcza Crido uruchomiła nową stronę internetową crido.pl, która integruje kilka działających dotychczas na osobnych platformach portali i blogów. Architektura strony, powiązania treści, jak również dodatkowe funkcjonalności, zostały tak zaprojektowane, aby pomagały w odbiorze kontentu. Jest on regularnie przygotowywany przez ekspertów Crido i publikowany m.in. na trzech blogach tematycznych:  „Podatki w biznesie”, „Innovation Today” oraz „Prawo dla przedsiębiorców”.

Bazując na wiedzy i doświadczeniu ekspertów Crido stawiamy na rozwój własnych kanałów komunikacji, w szczególności blogów. Aby ułatwić odbiór treści, na nowej www zastosowaliśmy kilka nowoczesnych rozwiązań. Czytelnicy naszych blogów mogą m.in. posłuchać, w jaki sposób wpisy są czytane przez sympatycznego bota, sprawdzić czas czytania, czy szybko opublikować w mediach społecznościowych cały wpis lub jego fragment przy zastosowaniu tzw. highlights – mówi Roman Namysłowski, partner zarządzający w Crido, inicjator pierwszego z trzech blogów Crido „Podatki w biznesie”, który stanowi główny kanał komunikacji niusów podatkowych, skierowanych do klientów Crido, liderów opinii i mediów.

Na nowej stronie crido.pl zastosowano jeszcze kilka dodatkowych rozwiązań, które mają na celu podniesienie użyteczności strony, m.in.:

  • wielopoziomowe powiązania treści kierujące użytkownika do podobnych kontekstowo informacji,
  • intuicyjne menu z wyróżnionymi tematami wskazującymi na ważne w danym momencie dla biznesu zagadnienia (np. nowa matryca VAT, IP Box, dawne SSE czy odpowiedzialność podmiotów zbiorowych),
  • dedykowane filtry na blogach ułatwiające znalezienie wpisów powiązanych z wyróżnionymi tematami,
  • specjalną sekcję „Trzymamy rękę na pulsie”, w której rozwijane są najbardziej gorące dla biznesu tematy.

Za wdrożenie nowej strony crido.pl odpowiadała firma Move Closer.

Materiał firmy Crido