Kancelaria JDP doradzała przy sprzedaży dużej nieruchomości

578

Kancelaria Jara Drapała & Partners doradzała Carservis S.A. – firmie świadczącej usługi motoryzacyjne i jednej z największych polskich grup dealerskich w Polsce – przy transakcji sprzedaży nieruchomości o powierzchni ponad 17 tys. mkw. na rzecz spółki z grupy Skanska.

Nieruchomość, na której dotychczas zlokalizowany był jeden z salonów i warsztatów samochodowych Carservis, położona jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biurowej w okolicach ul. Żwirki i Wigury w Warszawie.

Przy transakcji grupie Carservis doradzali prawnicy z kancelarii Jara Drapała & Partners: Zbigniew Jara, Partner Zarządzający, Michał Urbański, adwokat, oraz Dorota Dąbrowska, doradca podatkowy.

Zbigniew Jara, Michał Urbański, Dorota Dąbrowska

Grupę Skanska reprezentowała kancelaria Greenberg Traurig Grzesiak sp. k.

Spółka Carservis S.A. jest spółką dominującą w grupie kapitałowej Carservis. Przedmiotem działalności grupy jest świadczenie usług motoryzacyjnych i obrót samochodami, częściami zamiennymi, ogumieniem i akcesoriami. Grupa Carservis jest obecnie największą organizacją sprzedającą samochody Fiat w Polsce. Na liście największych polskich grup dealerskich i dealerów samochodów TOP 50 przygotowywanej przez Polską Izbę Motoryzacji – Consulting oraz IBRM Samar, grupa kapitałowa Carservis corocznie zajmuje czołowe miejsca.

Materiał kancelarii Jara Drapała & Partners