A2Z Tax&Legal Matyka i Wspólnicy w transakcjach zakupu spółek energetycznych

300

A2Z Tax&Legal Matyka i Wspólnicy była doradcą prawnym i podatkowym Hermes Energy Group S.A. przy zakupie 100 proc. udziałów w spółce Energie2 Sp. z o.o. A2Z Tax&Legal Matyka i Wspólnicy doradzała także przy zakupie przez Grupę HEG spółki Energy Match Sp. z o.o.

Dzięki obu transakcjom do Grupy HEG dołączyło kolejnych 30 tys. klientów.

W obsługę prawną transakcji zaangażowane były Joanna Dudek – partner oraz Anna Łaszczuk – menadżer. Przy aspektach podatkowych transakcji doradzała Aleksandra Kalinowska – partner.

A2Z Tax&Legal jest firmą świadczącą usługi doradztwa podatkowego i prawnego. Poprzez inne podmioty z grupy A2Z Tax&Legal oferuje także usługi księgowe, VAT compliance oraz przedstawicielstwo podatkowe VAT. Najwyższa jakość usług, szybkość działania, jasne i uczciwe zasady rozliczeń, w połączeniu z rzetelnym przygotowaniem do każdego realizowanego przez nas projektu pozwalają nam budować długotrwałe i partnerskie relacje z klientami.

A2Z Tax&Legal jest firmą współpracującą z Andersen Global w Polsce, od dnia 1 października 2018 r. podpisała umowę licencyjną na używanie znaku Andersen Tax&Legal, a od 1 stycznia 2019 r. uzyska status firmy będącej członkiem Andersen Global.

Andersen Global to międzynarodowa organizacja, która zatrudnia prawie 4 tys. pracowników i posiada biura w 122 lokalizacjach. Andersen Global jest budowana z myślą, aby zapewnić klientom z całego świata najlepsze i najbardziej wszechstronne usługi świadczone przez najlepszych specjalistów o najwyższych standardach.

Materiał firmy A2Z Tax&Legal