WKB Wierciński Kwieciński Baehr zatrudniła specjalistkę od relacji z klientami

443

Tamara Surman jest od września 2018 r. dyrektorem do spraw relacji biznesowych w kancelarii WKB Wierciński Kwieciński  Baehr – poinformowała ta firma prawnicza na swojej stronie internetowej.

(www.linkedin.com)

Tamara Surman (1973) specjalizuje się w budowaniu strategii biznesowych, rozwoju biznesu, marketingu, komunikacji i zarządzaniu kryzysami wizerunkowymi w firmach.

Wcześniej pełniła m.in. funkcję doradcy zarządu w firmie Industrie- und Finanzkontor z Liechtensteinu, która zajmuje się m.in. zarządzaniem bogactwem osób prywatnych. Przez sześć lat była wiceprezesem zarządu mediowego Wydawnictwa Zwierciadło, w tym m.in. zarządzała portalem Zwierciadlo.pl i polityką public relations. Także przez sześć lat była dyrektorem zarządzającym w firmie MDI Strategic Solutions – agencji doradztwa strategicznego i PR. Odpowiadała m.in. za współtworzenie strategii rozwoju firmy i nadzór merytoryczny nad jej kluczowymi klientami z sektora finansowego, energetycznego i mediowego w zakresie doradztwa strategicznego, kryzysowego, przygotowania strategii public affairs i public relations. Wcześniej była dziennikarką Radia Wolna Europa, „opiekunem klienta” (account executive) w agencji reklamowej Grupa 66. Pracowała także w dziale marketingu w firmie kosmetycznej Guerlain.

Jak oświadczył Jerzy Baehr, partner zarządzający kancelarii, cytowany na jej stronie www, „podstawą rozwoju kancelarii jest nie tylko ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności jej prawników, ale również budowanie trwałych, opartych na zaufaniu relacji z klientami”.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl