Dentons zaprasza na Wine & Law Tasting

458

„Błędy poznawcze w komunikacji biznesowej, czyli o tym, jak sami się oszukujemy” to temat drugiego spotkania z serii Wine & Law Tasting, którego gospodarzami są Magdalena Wątroba, counsel i Patrick Radzimierski, partner z Praktyki Rozwiązywania Sporów i Arbitrażu. Spotkanie odbędzie się 18 października 2018 roku w warszawskim biurze kancelarii Dentons.

Tym razem organizatorzy spotkania odejdą od typowo prawniczej tematyki na rzecz zagadnienia wywodzącego się z psychologii behawioralnej, mającego wpływ nie tylko na pracę prawników, ale i osób związanych z szeroko pojętym biznesem. Inspiracją dla tematu spotkania była praca badawcza noblisty prof. Richarda Thalera dotycząca przyczyn nieracjonalnych ludzkich decyzji oraz źródeł błędów poznawczych i „pułapek myślenia”, w które wszyscy nieświadomie wpadamy. Czy racjonalne pytania biznesowe to tylko iluzja? Dlaczego brniemy w nasze nietrafione decyzje nawet wbrew sobie? Czy strata boli bardziej niż cieszy zysk i jak to może wpływać na nasze decyzje? To tylko kilka przykładowych pytań,  które posłużą za odniesienie.

Gościem specjalnym i prowadzącym spotkanie będzie Patryk Zamorski, Dentons Europe Director of Talent, certyfikowany coach i trener, który na co dzień zajmuje się budowaniem programów rozwojowych dla pracowników w oparciu m.in. o odkrycia z zakresu ekonomii i psychologii behawioralnej. Jest współtwórcą wielokrotnie nagradzanego programu rozwoju umiejętności przywódczych dla prawników EMEA Senior Development Programme (m.in. laureat prestiżowego Financial Times Innovative Lawyers Awards).

Wszystkich chętnych prawników przedsiębiorstw  zapraszamy do udziału w spotkaniu. Zgłoszenia prosimy kierować na warsaw.events@dentons.com. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc.

Ogłoszenie kancelarii