Hogan Lovells zaprasza na praktyki studenckie

280

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells zaprasza studentki i studentów IV i V roku oraz absolwentów prawa do odbycia płatnych praktyk w czerwcu, lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2018 r.

Przygotowany przez nas program praktyk to idealny start dla Twojej kariery.

Pracując pod kierownictwem doświadczonych prawników, będziesz wspierał bieżącą obsługę klientów w kluczowych zagadnieniach obejmujących m.in. sprawy korporacyjne, finanse czy spory sądowe. Zajmiesz się sporządzaniem dokumentów, przeprowadzaniem badań prawnych i, jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziesz stawiał się również w sądzie. Dajemy Ci nieocenioną możliwość zdobycia praktycznej wiedzy dodatkowo popartej osobistym zaangażowaniem w rzeczywiste projekty dla największych spółek.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w wybranym departamencie jednej z największych międzynarodowych kancelarii na świecie, regularnie klasyfikowanej i nagradzanej w międzynarodowych rankingach,
  • współpracę na zasadzie umowy zlecenia,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju pod opieką doświadczonych prawników,
  • miłą atmosferę pracy,
  • dla najlepszych – możliwość stałego zatrudnienia.

Jeśli chcesz stać się częścią biura Hogan Lovells Warszawa prześlij swoje CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim na adres: praktyki@hoganlovells.com

Dodatkowo prosimy o przesłanie uzupełnionych formularzy znajdujących się tutaj.

Wszystkie zgłaszane do nas aplikacje są na bieżąco przetwarzane, więc nie zwlekaj z nadesłaniem swojego zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hogan Lovells (Warszawa) LLP Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, Plac Trzech Krzyży 10/14, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016, poz. 922 z późniejszymi zmianami)”.

Jednocześnie informujemy, że osoby przesyłające aplikacje do Hogan Lovells mają prawo do: cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie kancelarii