Paweł Zdort partnerem współzarządzającym warszawskiego biura Weil, Gotshal & Manges

1280

Z przyjemnością informujemy, że Paweł Zdort został powołany przez Komitet Zarządzający Weil, Gotshal & Manges na stanowisko partnera współzarządzającego warszawskiego biura Weil. Paweł Zdort wesprze na tym stanowisku Pawła Rymarza, który pełni funkcję partnera zarządzającego od 1998 roku.

Paweł Zdort jest związany z warszawskim biurem Weil od ponad 22 lat. Zyskał renomę wybitnego specjalisty w zakresie transakcji fuzji i przejęć, private equity oraz rynków kapitałowych. Wśród jego klientów są spółki prywatne i publiczne, fundusze private equity, subemitenci oraz inni klienci instytucjonalni z różnych sektorów gospodarki. Ma bogate doświadczenie w dziedzinie corporate governance oraz w sprawach związanych z obroną spółek przed wrogimi przejęciami.

– Bardzo cieszę się, że Paweł, rewelacyjny, rozchwytywany przez klientów prawnik, zgodził się poświęcić część swojego czasu na czynności zarządcze. Współpraca z Pawłem, który dołączył do nas jeszcze w trakcie swoich studiów prawniczych, zawsze była źródłem mojej osobistej i zawodowej satysfakcji. Nie ma lepszej inwestycji w przyszłość naszego zespołu niż awanse osób, które – tak jak Paweł – utożsamiają swoją karierę i rozwój z naszą firmą – skomentował Paweł Rymarz.

– Jestem niezwykle zaszczycony, że wraz z Pawłem, który przez lata był moim mentorem, mogę współkierować biurem w Warszawie. Miałem przyjemność aktywnie uczestniczyć w budowaniu najlepszej firmy prawniczej, jaką mogłem sobie wymarzyć dla zawodowego rozwoju, i cieszę się, że w nowej funkcji będę mógł się do tego przyczynić jeszcze bardziej. Unikatowe połączenie wiedzy, talentu, doświadczenia i zaangażowania naszego zespołu w sprawy naszych klientów jest i będzie w dalszym ciągu gwarancją naszego wspólnego sukcesu – dodał Paweł Zdort.

Paweł Zdort jest od wielu lat uznawany w międzynarodowych rankingach rynku prawniczego, takich jak Chambers & Partners, The Legal 500, IFLR1000, PLC Which Lawyer?, Expert Guides i Best Lawyers, a także w krajowych rankingach prowadzonych przez dziennik „Rzeczpospolita” oraz przez polską edycję miesięcznika „Forbes” za jednego z najlepszych prawników w Polsce w dziedzinie prawa korporacyjnego, fuzji i przejęć, private equity oraz rynków kapitałowych.

Materiał kancelarii Weil, Gotshal & Manges