Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy zaprasza studentów na praktyki

249

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy od ponad 25 lat świadczy usługi prawne dla klientów polskich i międzynarodowych. Specjalizujemy się w zakresie prawa spółek, fuzji i przejęć, podatków, energetyki, nieruchomości, rozwiązywania spraw spornych oraz bankowości i finansów. Mamy wyjątkowe doświadczenie w procesach restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstw, finansowaniu projektów oraz transakcjach private equity i na rynkach kapitałowych.

 

                                                                       Zapraszamy

                                    STUDENTÓW IV ROKU PRAWA

                   NA MIESIĘCZNE PŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE

w lipcu i sierpniu 2018 roku

 

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • sumienności;
  • umiejętności logicznego myślenia;
  • komunikatywności.

W procesie rekrutacyjnym brane będą też pod uwagę wyniki uzyskane na uczelni oraz inne osiągnięcia.

Oferujemy:

  • odpłatną współpracę z kancelarią w miesiącu lipcu lub sierpniu;
  • szkolenia merytoryczne prowadzone przez prawników kancelarii;
  • dobrą atmosferę pracy;
  • zdobycie doświadczenia w renomowanej kancelarii;
  • możliwość uczestnictwa w rozwijających projektach.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych emailem zatytułowanym „Letnie praktyki studenckie” w terminie do dnia 31 maja 2018 r. na adres: hr@rslegal.pl.

Do dokumentów należy załączyć następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)”.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Radzikowski Szubielska i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 53. Dane osobowe zbierane są na potrzeby prowadzonej rekrutacji oraz podjęcia działań koniecznych przed zawarciem umowy. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, jak również ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia obecnej rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych zostaną one niezwłocznie usunięte.

www.rslegal.pl

Ogłoszenie kancelarii