Linklaters przyjęła troje prawników do obsługi transakcji na rynku nieruchomości

1100

Adriana Andrzejewska, Ewa Sinkiewicz, Bartosz Guziński są od stycznia 2018 r. prawnikami działu nieruchomości w kancelarii Linklaters – ustalił „Rynek Prawniczy”.

Adriana Andrzejewska, Ewa Sinkiewicz, Bartosz Guziński (www.linkedin.com)

Adriana Andrzejewska zajmuje w Linklaters stanowisko managing associate. Przeszła z kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, w której pracowała przez ponad trzy lata. Wcześniej przez prawie 8,5 roku była prawniczką w hiszpańskiej kancelarii Garrigues w Warszawie. Jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2007).

Ewa Sinkiewicz zajmuje w Linklaters stanowisko associate. Przedtem pracowała przez ponad 2,5 roku jako prawnik w deweloperskiej firmie HB Reavis. Wcześniej przez prawie 2,5 roku była prawniczką w kancelarii Andrzej Lulka i Wspólnicy w Warszawie. Jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (2013).

Bartosz Guziński zajmuje w Linklaters stanowisko associate. Przeszedł z kancelarii Greenberg Traurig, w której pracował około sześciu lat.

Specjalizuje się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości (akwizycje, inwestycje, zakup ziemi). Koordynuje i prowadzi badania due diligence. Pracuje dla funduszy private equity przy przejmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Doradza przy umowach najmu powierzchni biurowej, handlowej i przemysłowej. Obsługuje akwizycje spółek, przygotowuje dokumenty korporacyjne.

Jest adwokatem od 2016 r., absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (2012).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl