Awans ekspertki od bankowości w WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr

429

Z dniem 1 marca 2018 r. Agata Szczepańczyk-Piwek, radca prawny z praktyki bankowości i finansów kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr, awansowała na stanowisko doradcy (counsel).

– Promocja Agaty potwierdza siłę naszej praktyki bankowości i finansów, która pod kierunkiem Marcina Smolarka dynamicznie się rozwija – komentuje dr Jerzy Baehr, partner zarządzający WKB – Cieszymy się tym bardziej, że jest to już piąty awans w tym roku, a wszystkie promocje dotyczyły prawniczek – ekspertek cenionych w swoich specjalizacjach.

Agata Szczepańczyk-Piwek specjalizuje się w prawie bankowym i obsłudze finansowania. Od ponad dziesięciu lat doradza bankom i kredytobiorcom w transakcjach finansowania, w tym finansowania nieruchomości komercyjnych, aktywów oraz fuzji i przejęć.

Zajmuje się również obsługą prywatnych i publicznych emisji obligacji i listów zastawnych. Doradzała przy największych na polskim rynku transakcjach sekurytyzacji wierzytelności.

Agata ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest także absolwentką studiów magisterskich na kierunku finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z kancelarią WKB jest związana od początku 2017 roku. Wcześniej przez wiele lat współpracowała z zespołem bankowości i finansów jednej z międzynarodowych kancelarii prawnych.

Materiał kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr