Kochański Zięba i Partnerzy: wyróżnienia i nominacje za 2017 rok

570

Firma prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy od kilku lat jest najszybciej rozwijającą się firmą prawniczą w Polsce oraz trzecią w Europie. Co ważne, tylko w ostatnich czterech latach podwoiła swój obrót handlowy.

Podjęcie proaktywnych działań w zakresie business development na rynkach międzynarodowych, rozbudowa i rozwój biur w Warszawie i Krakowie oraz wzmożone nakłady inwestycyjne na rozwój innowacji i nowych technologii pociągnęły za sobą również rozbudowę zespołu eksperckiego firmy.

W 2015 roku w KZP zatrudniono 10 nowych pracowników. W roku 2016 już 23, by w roku 2017 przyjąć kolejnych 31 osób. Dzięki temu obecnie firmę prawniczą tworzy 154 pracowników, w tym aż 103 prawników. Co ważne, tylko w ostatnich kilku tygodniach w KZP blisko 10 proc. wszystkich zatrudnionych otrzymało nominacje na wyższe stanowisko. Dotychczas obejmujący stanowisko starszego prawnika adwokat Paweł Mardas wyróżniony został promocją na stanowisko counsel KZP. Prawnicy Kacper Czubacki, Karol Połosak, Marcin Rżysko i Michał König nominowani zostali na starszych prawników KZP. Pełniąca dotąd funkcję młodszego prawnika Natalia Leszko objęła funkcję prawnika KZP, zaś nominację na młodszych prawników KZP otrzymali kolejno Paulina Grunt, Karolina Jasiulewicz i Krzysztof Góralczyk. Firma prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy słynie z pozyskiwania prawdziwych talentów w sztuce adwokackiej, poruszających się sprawnie pośród wielu praktyk. Stawiając na indywidualne inicjatywy swoich prawników, wiedzę ekspercką, interdyscyplinarne doświadczenie, pracę zespołową i determinację w dążeniu do celu, KZP może dziś mierzyć się z największymi graczami areny firm prawniczych – zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach międzynarodowych.

Dzięki inwestycji w najzdolniejszych i wyróżniających się wiedzą, firma z każdym rokiem notuje realnie wyższe korzyści biznesowe. Tylko w ostatnim roku Kochański Zięba i Partnerzy zanotowała wzrost zatrudnienia o 26,23 proc.

Materiał kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy