Greenberg Traurig utrzymuje pozycje lidera w rankingu Chambers Global 2018

398

Zgodnie z najnowszym rankingiem Chambers Global 2018, opublikowanym przez Chambers and Partners, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity) oraz fuzji i przejęć.

W tych kategoriach Chambers Global 2018 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych.

Dodatkowo kancelaria została sklasyfikowana jako Band 3 w odniesieniu do postępowań sądowych i arbitrażowych, a także doradztwa w zakresie bankowości i finansów. W transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, Chambers Global 2018 przyznał Greenberg Traurig kategorię Band 4.

Partner zarządzający warszawskiego biura Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w zakresie fuzji i przejęć oraz transakcji na rynkach kapitałowych.

W zakresie transakcji fuzji i przejęć senior partner Lejb Fogelman utrzymał najwyższą możliwą pozycję w rankingu jako „Senior Statesman”.

Partner Paweł Pietkiewicz został nagrodzony kategorią Band 1 w zakresie sporów sądowych i arbitrażowych oraz Band 2 w kategorii najbardziej cenionych arbitrów.

W transakcjach na rynkach kapitałowych partner Ireneusz Matusielański został oceniony jako Band 2, partner Rafał Sieński jako Band 3, a partner Paweł Piotrowski jako Band 4.

Partnera Federico Salinasa doceniono jako zagranicznego eksperta w Polsce w odniesieniu do transakcji przeprowadzanych na rynkach kapitałowych w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii.

Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów oraz w postępowaniach sądowych i arbitrażowych.

Chambers and Partners ocenia kancelarie prawne oraz prawników w ponad 190 krajach i jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie.

Materiał kancelarii Greenberg Traurig