Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu dla Kancelarii Prawnej Skarbiec

463

27 stycznia 2018 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, podczas wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 2018, Kancelaria Prawna Skarbiec oraz radca prawny Robert Nogacki otrzymali Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Business Centre Club nagrodził najlepszych polskich przedsiębiorców przyznając Diamenty do Złotych Statuetek tym przedsiębiorstwom i ich szefom, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku.

Gala jest zwieńczeniem konkursu Lider Polskiego Biznesu, który ma charakter ogólnokrajowy i cieszy się nieprzerwanie od 1991 roku zainteresowaniem przedsiębiorców.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie przedsiębiorstw oraz ich szefów za osiąganie nie tylko dobrych wyników finansowych, ale i budowanie trwałych, stabilnych podstaw działalności biznesowej, a także za dbałość o środowisko naturalne oraz zaangażowanie w akcje charytatywne i w działalność BCC na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

Konkurs ma pokazać opinii publicznej, że firmy należące do BCC mają duży potencjał adaptacji do zmieniających się warunków otoczenia, rozwijają się, inwestują, tworzą nowe miejsca pracy oraz skutecznie konkurują o rynek.

Kancelaria Prawna Skarbiec otrzymała Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu jako jedyna kancelaria prawna spośród członków BCC.

Główną specjalizacją kancelarii jest doradztwo prawne i podatkowe oraz zarządzanie sytuacjami kryzysowymi pod prawem polskim i międzynarodowym. Pomagamy przedsiębiorcom osiągać takie cele jak zminimalizowanie ryzyka podatkowego, bezpieczeństwo i stabilność prawna czy ochrona majątku. Reprezentujemy firmy i osoby prywatne w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi we wszystkich instancjach.

Więcej o nagrodzie i samym wydarzeniu tutaj

Materiał Kancelarii Prawnej Skarbiec