Małgorzata Sawa szefem zespołu prawa polskiego w Kancelarii Prawnej Skarbiec

717

Radca prawny Małgorzata Sawa od listopada 2017 roku kieruje Zespołem Prawa Polskiego w Kancelarii Prawnej Skarbiec, która specjalizuje się w ochronie majątku przed przyszłymi wierzycielami, doradztwie strategicznym dla biznesu oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

Małgorzata Sawa jest absolwentką Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, który ukończyła w roku 2001. Specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Jako syndyk i doradca restrukturyzacyjny prowadzi postępowania z zakresu likwidacji spółek, restrukturyzacji i upadłości. Wcześniej przez siedem lat pracowała w charakterze syndyka oraz tymczasowego nadzorcy sądowego. Przez dziewięć lat prowadziła także własną kancelarię prawną. Małgorzata Sawa jest odpowiedzialna w spółce Kancelaria Prawna Skarbiec R. Nogacki sp.k. za jakość doradztwa prawnego oraz rozwój oferty produktowej.

Jak ocenia radca prawny Robert Nogacki – właściciel Kancelarii Prawnej Skarbiec – Małgorzata Sawa wniesie do zespołu unikalną wiedzę z zakresu nowego prawa restrukturyzacyjnego oraz nową jakość usług świadczonych na rzecz klientów. Jej wieloletnie doświadczenie w obsłudze spraw złożonych i nieoczywistych doskonale wpisuje się w główny obszar biznesowy Kancelarii Prawnej Skarbiec, jakim jest zarządzanie sytuacjami kryzysowymi oraz doradztwo prawne strategiczne dla przedsiębiorstw.

Małgorzata Sawa zarządza obecnie jedenastoosobowym zespołem prawników. Główne specjalizacje zespołu to: rejestracja i obsługa spółek prawa handlowego, doradztwo prawne w zakresie restrukturyzacji i postępowań upadłościowych, likwidacja i przekształcenia spółek, doradztwo podatkowe.

Kancelaria Prawna Skarbiec specjalizuje się w ochronie majątku oraz doradztwie strategicznym dla przedsiębiorców

 Materiał Kancelarii Prawnej Skarbiec