Greenberg Traurig liderem w Polsce w rankingu Mergermarket M&A 2017

926
Lejb Fogelman i Jarosław Grzesiak

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Greenberg Traurig otrzymało pierwsze miejsce w rankingu „Global & Regional M&A Report FY 2017” opublikowanym przez Mergermarket.

Zgodnie z niniejszym zestawieniem w 2017 roku Greenberg Traurig obsługiwała transakcje z zakresu fuzji i przejęć o łącznej wartości 3,154 mld dolarów.

Lejb Fogelman, senior partner warszawskiego biura, skomentował: – Niniejsze wyróżnienie jest podkreśleniem siły oraz wszechstronności naszej praktyki M&A. Działamy na konkurencyjnym, bardzo wymagającym rynku i w ubiegłym roku reprezentowaliśmy naszych kluczowych międzynarodowych i krajowych klientów przy największych i najbardziej skomplikowanych transakcjach fuzji i przejęć w Polsce i w regionie CEE.

Jarosław Grzesiak, partner zarządzający warszawskiego biura, zauważył: – Rozpoczęliśmy ubiegły rok otrzymaniem nagrody Kancelarii Roku Chambers Europe i pierwsze miejsce w niniejszym zestawieniu Mergermarket jest doskonałym zwieńczeniem bardzo pracowitego i owocnego roku dla Greenberg Traurig w Polsce.

W ubiegłym roku kancelaria Greenberg Traurig doradzała, między innymi, CVC Capital Partners w związku z transakcją nabycia Żabka Polska od Mid Europa Partners oraz Grupie Cyfrowy Polsat w związku z zakupem akcji Netia S.A.

Materiał kancelarii Greenberg Traurig