Aneta Czarnecka-Teuchmann kierownikiem działu w Kancelarii Prawnej Skarbiec

1068

Radca prawny Aneta Czarnecka-Teuchmann jest kierownikiem działu Międzynarodowego Planowania Podatkowego w Kancelarii Prawnej Skarbiec, specjalizującej się w ochronie majątku, doradztwie strategicznym dla biznesu oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

Wcześniej pracowała jako radca prawny i kierownik działu prawnokorporacyjnego w Blackstones oraz Kancelarii Prawniczej Kamiński & Partners.

Aneta Czarnecka-Teuchmann jest odpowiedzialna za jakość doradztwa prawnego oraz rozwój oferty produktowej kancelarii. Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym i korporacyjnym oraz podatkowym planowaniu międzynarodowym. Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych OIRP w Warszawie oraz absolwentką prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. Zdaniem radcy prawnego Roberta Nogackiego – właściciela Kancelarii Prawnej Skarbiec – wieloletnie doświadczenie Anety Czarneckiej-Teuchmann pozwoli na ugruntowanie know-how z zakresu obsługi prawnej spółek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Aneta Czarnecka-Teuchmann zarządza obecnie sześcioosobowym zespołem prawników. Główne specjalizacje Międzynarodowego Planowania Podatkowego to rejestracja i obsługa zagranicznych spółek prawa handlowego oraz innych struktur korporacyjnych, doradztwo podatkowe i private banking za granicą.

Kancelaria Prawna Skarbiec specjalizuje się w ochronie majątku oraz doradztwie strategicznym dla przedsiębiorców

 Materiał Kancelarii Prawnej Skarbiec