Kancelaria Wolf Theiss zacieśnia współpracę z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet

324
(www.siecprzedsiebiorczychkobiet.pl)

Międzynarodowa kancelaria prawna Wolf Theiss podsumowała pierwszy rok współpracy z Fundacją Przedsiębiorczości Kobiet i Funduszem Black Swan oraz zapowiedziała kontynuację inicjatyw promujących rozwój zawodowy kobiet.

W ramach współpracy z Fundacją, w tym roku kancelaria pomogła przy organizacji dwóch konferencji poświęconych inwestycjom w spółki start-up oraz zakładaniu własnego biznesu. Była również gospodarzem spotkań networkingowych dla kobietinwestorek. Ostatnim wydarzeniem tego roku była uroczysta kolacja świąteczna wydana 13 grudnia dla inwestorek, w tym Członkiń VIP Klubu Inwestorek Indywidualnych Funduszu Black Swan.

– Cieszymy się, że nasza kancelaria mogła uczestniczyć w kilku wspaniałych inicjatywach wspierających rozwój zawodowy kobiet” – powiedziała Marta Albrecht-Niedziałek, Manager d/s Operacyjnych, Marketingu i PR w warszawskim biurze Wolf Theiss – Chcemy nadal współpracować z Fundacją, bowiem jest jeszcze wiele do zrobienia w tym obszarze i widzimy ogromne zainteresowanie naszymi działaniami ze strony środowisk biznesowych.

– To był bardzo udany rok i liczymy na dalszą owocną współpracę z Wolf Theiss – powiedziała Katarzyna Wierzbowska, prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet – Dzięki naszym dobrym relacjom z Wolf Theiss, jedną z wiodących kancelarii prawnych w Polsce, mamy okazję do spotkań networkingowych, działań mentoringowych, jak również do wymiany doświadczeń.

Wolf Theiss jest wielokrotnym laureatem międzynarodowej nagrody „European Women in Business Law Awards” przyznawanej przez Euromoney. W tym roku kancelaria otrzymała tytuł „Best in Austria” oraz „Best in Croatia”. Wyróżniane i nagradzane są kancelarie, które w szczególny sposób dbają o poprawę pozycji zawodowej kobiet.

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet od kilku lat realizuje programy pomagające założyć własny biznes, pozyskać finansowanie czy wejść na nowe rynki. Zainicjowała i animuje prężną społeczność Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, prowadzi autorski program akceleracyjny Biznes w kobiecych rękach, a także wspiera działania kobiecej sieci aniołów biznesu Black Swan.

Materiał kancelarii Wolf Theiss