TuPrawnik – nowa odsłona portalu usług prawnych

709

Ruszyła nowa odsłona portalu usług prawnych – tuprawnik.pl (wcześniej legalup.pl). Jest to unikalny portal internetowy pomagający znaleźć specjalistów z każdej dziedziny prawa i zlecić im prowadzenie sprawy.

Jego twórcy chcąc wyjść naprzeciw zmieniającym się realiom rynku prawniczego oraz rozwojowi technologii, stworzyli intuicyjne narzędzie, które pozwala na kojarzenie klientów z najlepszymi prawnikami.

W nowej odsłonie portalu tuprawnik.pl proces zlecenia pracy został maksymalnie uproszczony i sprowadza się do kilku prostych czynności. Po wypełnieniu prostego formularza portal dobiera prawników, których wiedza, umiejętności i doświadczenie dają gwarancję, że praca zostanie należycie wykonana.

Złożenie zapytania o ofertę za pośrednictwem portalu tuprawnik.pl jest bezpłatne. Po otrzymaniu ofert klient może wybrać jedną, jego zdaniem najkorzystniejszą, ofertę (np. ze względu na cenę, czas realizacji lub doświadczenie prawnika).

Na portalu tuprawnik.pl dane prawników nie są publicznie dostępne. Tożsamość prawnika jest ujawniana klientowi dopiero w momencie, kiedy prawnik sam zdecyduje się złożyć ofertę na zapytanie ofertowe danego klienta.

Zachęcamy wszystkich prawników do rejestracji.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.tuprawnik.pl.

Ogłoszenie