Kochański Zięba i Partnerzy nagrodzona przez „Warsaw Business Journal”

185

Firma prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy otrzymała statuetkę Spotlight Award Book Of Lists 2017/2018 „Warsaw Business Journal” w kategorii: wiodąca firma doradcza w obszarze fuzji i przejęć.

KZP nagrodzono za doradztwo południowoafrykańskiemu funduszowi Redefine Properties Limited, notowanemu na giełdzie w Johannesburgu, przy nabyciu 75 proc. udziałów w spółce Echo Prime Properties B.V. od spółki Echo Investment S.A. Wartość całej transakcji największej w historii polskiego rynku nieruchomości wyniosła 5,3 mld złotych.

W ocenie kapituły, firma Kochański Zięba i Partnerzy dowiodła po raz kolejny swojej doskonałej znajomości prawnych aspektów fuzji i przejęć w kontekście międzynarodowym, jak również niezwykłej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych.

– Cieszę się, że Jury konkursu ponownie doceniło ponadprzeciętne kwalifikacje i unikatowy knowhow zespołu kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy. Wyróżnienie tytułem Spotlight, za największą transakcję M&A to ukoronowanie pracy całego zespołu, ale również szeregu przeprowadzonych działań i inwestycji. Jestem pewny, że ta nagroda jest dla nas wszystkich kolejnym pozytywnym bodźcem do dalszej ciężkiej pracy oraz dowodem, że obrana przez zarząd strategia rozwoju firmy przynosi oczekiwane efekty – powiedział mecenas Piotr Kochański, Partner Zarządzający, założyciel KZP.

Statuetki Spotlight Awards przyznawane są przez Warsaw Business Journal Group od 10 lat. Kapituła corocznie nagradza polskie wyróżniające się przedsiębiorstwa, które w minionym roku wykazały się innowacyjnością i ponadprzeciętnym wzrostem. O wyborze zwycięzców decydują m.in. takie kryteria jak: staż, wyniki, pozycja rynkowa.

Materiał kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy