Kancelaria Wolf Theiss pozyskała trzech doświadczonych prawników

738

Międzynarodowa kancelaria prawna powiększyła swój polski zespół nawiązując współpracę z trzema wykwalifikowanymi i doświadczonymi prawnikami. Dzięki nim przed kancelarią Wolf Theiss otworzą się nowe możliwości w zakresie wspierania klientów w dziedzinie prawa spółek, fuzji i przejęć, spraw z zakresu prawa nieruchomości, a także prawa podatkowego.

17776648_-_MAJDA_DAMIAN_DDM(1)

Do zespołu prawa spółek oraz fuzji i przejęć dołączył Damian Majda, posiadający szerokie doświadczenie z zakresu prawa handlowego, postępowania cywilnego oraz postępowania administracyjnego, zdobyte przy współpracy z czołowymi kancelariami prawnymi w Warszawie i Łodzi. Damian był uczestnikiem Międzynarodowych Warsztatów Eucotax Winterhouse, organizowanych przez holenderski Uniwersytet w Tilburgu. Damian Majda jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

17776654_-_GORBASZEWICZ_VEL_GABRYLEWICZ_ROBERT_RRG

Dział nieruchomości oraz budownictwa zasilił Robert Gorbaszewicz vel Gabrylewicz, prawnik z ponad 12letnim doświadczeniem w zakresie nabywania oraz sprzedaży nieruchomości, leasingu, komercjalizacji nieruchomości, procesu inwestycyjnego oraz prawa handlowego. Jego klientami na rynku nieruchomości są deweloperzy, inwestorzy, firmy budowlane, jak również inni uczestnicy procesu budowlanego oraz inwestycyjnego. Robert reprezentuje klientów w postępowaniach cywilnych i administracyjnych związanych z kwestiami nieruchomościowymi i budowlanymi. Przed dołączeniem do Wolf Theiss, Robert pracował dla innych wiodących międzynarodowych kancelarii prawnych oraz współprowadził kancelarię prawną. Robert Gorbaszewicz vel Gabrylewicz jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

17776650_-_SIKORSKI_MAREK_

Marek Sikorski, przed dołączeniem do Wolf Theiss zdobywał doświadczenie w warszawskim biurze PwC. Doradza klientom z różnych obszarów biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów z branży finansowej, w sprawach z zakresu polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego. Marek posiada doświadczenie w doradztwie prawnopodatkowym na rzecz podmiotów gospodarczych, zarówno w związku z przeprowadzanymi przez nie transakcjami, jak i wynikającym z potrzeb związanych z ich bieżącą działalnością. W swojej praktyce uczestniczył w licznych projektach dotyczących zagadnień z zakresu podatków CIT, PIT, VAT oraz PCC. Marek Sikorski jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Ron Given, partner współzarządzający warszawskiego biura Wolf Theiss, powiedział: Z radością witamy Damiana Majdę, Roberta Gorbaszewicza vel Gabrylewicza oraz Marka Sikorskiego w naszym zespole. Nawiązując współpracę z nowymi prawnikami potwierdzamy dotychczasowy sukces Wolf Theiss na rynku, zobowiązując się też do dalszego rozwoju w kluczowych obszarach działalności w Polsce. Z entuzjazmem oczekujemy równocześnie na kolejnych doświadczonych prawników, którzy niebawem dołączą do zespołu Wolf Theiss w Warszawie!

Materiał kancelarii Wolf Theiss