CMS przyjęła pięcioro prawników do praktyki nieruchomościowej

2277

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk, Jagoda Guzik, Bartłomiej Barański, Izabela Kultys i Andrzej Zając – to prawnicy, którzy w ostatnim czasie zasilili praktykę nieruchomości i budownictwa w polskich biurach kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang.

Dębińska-Pietrzyk Katarzyna

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk zajmuje w warszawskiej CMS stanowisko counsela. Przeszła w lipcu 2017 r. z kancelarii Baker McKenzie, gdzie ostatnio zajmowała takie samo stanowisko i w której pracowała przez jedenaście lat. Specjalizuje się w doradztwie prawnym na rynku nieruchomości, przy obsłudze transakcji asset deal, share deal, portfelowych, m.in. przy inwestycjach w centra handlowe. Doradzała funduszom private equity.

Jest adwokatem, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (2002).

Jagoda Guzik zajmuje w warszawskiej CMS stanowisko associate. Przeszła w lipcu 2017 r. z kancelarii KKLW Kurzyński Kosiński Łyszyk Wierzbicki, w której pracowała przez ponad 1,5 roku. Wcześniej przez ponad cztery lata była prawniczką w krakowskowarszawskiej kancelarii Nikiel i Wspólnicy.

Specjalizuje się w obsłudze obrotu nieruchomościami i inwestycji budowlanych, w tym infrastrukturalnych. Doradzała m.in. przy projekcie budowy drugiej linii metra w Warszawie. Prowadzi badania due dilligence na potrzeby transakcji sprzedaży.

Jest adwokatem, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim (2011).

(www.linkedin.com)
(www.linkedin.com)

Bartłomiej Barański od kwietnia 2017 r. pracuje w biurze CMS w Poznaniu. Przeszedł z poznańskiej kancelarii Jatczak i Wspólnicy, w której pracował przez ponad dwa lata. Uczestniczył w postępowaniach reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości, przygotowywał i opiniował umowy najmu i dzierżawy, brał udział w badaniach due dilligence.

Jest absolwentem prawa Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (2011).

  Izabela Kultys pracuje w dziale nieruchomości CMS od maja 2017 r. Jest aplikantką radcowską.

Andrzej Zając przeszedł do CMS w kwietniu 2017 r.

– Rozszerzenie zespołu nieruchomościowego potwierdza nasze plany dalszego rozwoju w tym sektorze i determinację, aby zaoferować klientom wsparcie najwyższej jakości stwierdził Wojciech Koczara, partner kierujący praktyką nieruchomościową CMS w Polsce i w Europie ŚrodkowoWschodniej.

Praktyka nieruchomości CMS w Polsce liczy obecnie ponad 30 prawników.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl