Nowe osoby w zespole kancelarii Radzikowski Szubielska i Wspólnicy

820

Do kancelarii Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. dołączyły dwie prawniczki: radca prawny Martyna Kamińska-Tabaka jako partner oraz współpracująca z nią adwokat Martyna Dyga jako associate. Dzięki obu Paniom kancelaria wzmocni swój zespół bankowości i finansów.

 Martyna Kamińska-Tabaka specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym oraz prawie spółek i handlowym. Posiada również doświadczenie w zakresie rynków kapitałowych.

Swoją karierę rozpoczynała w powstałej w 1990 roku kancelarii, która od 2004 roku, jako Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. stanowiła polskie biuro Chadbourne & Parke LLP, a od dnia 1 sierpnia 2016 roku prowadzi swoją działalność jako niezależna kancelaria prawna.

Martyna Kamińska-Tabaka, związana wcześniej z kancelarią przez ponad 10 lat, powróciła do niej po kilkuletniej przerwie i od marca tego roku zasiliła szeregi jej partnerów.

Mec. Kamińska-Tabaka rozpoczęła swoją karierę zawodową od doświadczeń związanych z reprezentowaniem klientów w największych w tamtym czasie ofertach publicznych spółek w Polsce oraz w procesach prywatyzacyjnych.

Swoją specjalizację poszerzyła o doradztwo związane z pozyskiwaniem finansowania lub refinansowania dla inwestycji związanych z nabyciem lub budową centrów handlowych, budynków biurowych oraz innych nieruchomości komercyjnych. Świadczy usługi zarówno dla banków, jak i po stronie inwestorów. Mec. Kamińska-Tabaka doradza również bankom w bardzo wielu transakcjach związanych z finansowaniem inwestycji mieszkaniowych.

M Dyga 2Martyna Dyga dołączyła do zespołu kancelarii Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy sp.k. jako associate. Mec. Dyga będzie ściśle współpracowała z mec. Martyną Kamińską-Tabaką w ramach departamentu bankowości i finansów.

Więcej informacji znajduje się na stronie kancelarii: www.rslegal.pl

Ogłoszenie kancelarii